Курсова робота «Сутність монетарної політика ЄС», 2006 рік

З предмету Міжнародна економіка · додано 04.03.2009 16:25 · від kseniya · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ с. 2 1. розділ: Теоретичні засади монетарної політики. 1.1. Сутність монетарної політики с. 3-6 1.2. Еволюція теорій сучасного монетаризму с. 6-9 1.3. Методика оцінки ефективності монетарної політики с. 9-13 2. розділ: Монетарна політика Європейського Союзу та її особливості. 2.1. Еволюція формування Європейського монетарного союзу с. 14-20 2.2. Європейський центральний банк та його функції c. 20-24 2.3. Стратегія монетарної політики ЄС с. 24-27 3. розділ: Шляхи вдосконалення монетарної політики України. 3.1. Порівняльна характеристика монетарної політики України та Європейського Союзу с. 28-30 3.2. Оптимальні стратегії монетарної політики в Україні. с. 30-34 Висновки. Бібліографія. Додатки.

Висновок

Європейський Союз є унікальним інтеграційним утворенням, що обумовлює особливий характер його монетарної політики. Європейський Союз пройшов довгий шлях для створення Європейської валютної системи. Для монетарної політики Європейського Союзу характерним є інтегрування інструментів, принципів та стратегій формування монетарної політики різних країн світ. При чому це інтегрування включало найкращі грошово-кредитні політики. Саме тому монетарна політика ЄС є ефективною. Вона враховує, як національні інтереси кожної країни, так і загальні інтереси Євросоюзу.

Я вважаю, що Україна могла б використовувати на практиці при формуванні монетарної політики такі надбання ЄС, як формування стратегії, яке засновується на двох засадах: монетарному та економічному аналізі, розробку Гармонізаційного Індексу Споживчих Цін, і безумовно головною метою монетарної політики для України повинно стати стабілізація цін. На сьогоднішній день найбільш ефективною монетарною політикою для України є пряме таргетування інфляції. Саме через реалізацію цієї стратегії, Україна може привести показники своєї діяльності у відповідність до Маастрихтських критеріїв і таким чином на крок наблизитись до інтеграції до Європейського Союзу.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали