Курсова робота «Аналіз зовнішніх позицій підприємства», 2005 рік

З предмету Іноваційний менеджмент · додано 03.03.2009 10:06 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Характеристика підприємства з позицій інноваційного розвитку 5 2. Зв”язок інновацій з конкурентоспроможністю підприємства 9 3. Стратегія підприємства для виходу на зовнішні ринки 14 4. Практична частина (на прикладі ТзОВ „Олена”) 24 5. Заходи з підтримки інноваційного розвитку підприємства 36 Висновки 40 Список використаної літератури 42

Висновок

Прагнення суб”єктів господарювання до економічного розвитку завжди наштовхується на необхідність розв'язання інноваційних завдань. I цілком очевидно, що у найближчій i довгостроковій перспективі максимізація саме інноваційного фактору стане вирішальною умовою стійкого розвитку економіки України. Цим шляхом ідуть розвинуті країни, i у нашого суспільства є вci передумови орієнтуватися на нього.

Підбиваючи підсумок виконаній роботі можна зробити висновок про актуальність і практичну значущість розглянутої теми. Реалії сьогодення потребують від уряду, посадових осіб, керівників підприємств і закладів, від кожної людини усвідомлення важливості реформування суспільства на інноваційній основі. Подолання інноваційної стагнації, в якої знаходиться українська держава, потребує розробки нових підходів і принципів формування його стратегічної політики.

Інноваційний розвиток повинен стати не тільки „національною ідеєю”, але й тактикою державної політики. Ресурси екстенсивного зростання економіки вичерпано, Україна стоїть на межі розбалансування свого функціонування через нестабільність як внутрішнього соціально-економічного середовища, так і через тиск зовнішнього світу – прийшов час прийняття такої концепції, яка б ліквідувала підстави для кризових явищ в економіці й соціальному житті нашої держави. Однією з важливих складових, одночасно спрямовуючим вектором і джерелом розвитку є інноваційний потенціал. Це поняття увійшло в економічну науку як складна багаторівнева категорія, що потребує застосування комплексного та системного підходу до її вивчення. Це порівняно нова категорія, яка має важливе як теоретичне, так і практичне значення, потребує розробки нових принципів її дослідження та аналізу.

Сучасні компанії, які досягли лідерства в міжнародних масштабах, використовують стратегії, які відрізняються одна від одної за всіма параметрами. Та, хоча кожна успішна компанія використовує свою власну стратегію, глибинні принципи діяльності – характер і еволюція всіх успішних компаній – виявляється в своїй основі однаковою.Компанії досягають конкурентних переваг за рахунок інновацій. Вони вивчають нові методи дослідження конкурентоспроможності чи знаходять кращі способи конкурентної боротьби при використанні старих способів. Отже, досягнення науково-технічного прогресу розповсюджується у виробництві у формі інновацій.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали