Курсова робота «Управління процесом транспортування на виробничому підприємстві», 2005 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 03.03.2009 09:57 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ_3 1. Завдання та суть транспортної логістики_5 2. Аналіз транспортних витрат підприємства: 2.1. Залежність ціни товару від його транспортування_10 2.2. Аналіз динаміки зміни транспортних витрат підприємства_18 2.3. Вплив транспортних витрат на фінансовий результат підприємства _19 3. Розробка шляхів підвищення ефективності транспортних витрат підприємства_21 Висновок _28 Список використаної літератури _31 Додатки _ 34

Висновок

Отже, досліджуючи управління транспортними витратами підприємства на основі господарської діяльності товариства з обмеженою відповідальністю „Клуб Атма-Спорт” можна зробити наступні висновки:

- транспортні витрати підприємств – це витрати, пов’язані з підготовкою продукції до відвантаження (перевірка кількості, якості, маркірування, упакування); витрати на вантажно-розвантажувальні роботи; оплата вартості транспортування продукції сторонніми організаціями; витрати на зберігання продукції в пунктах перевантаження; витрати на паливо, мастильні матеріали, електроенергію на операції з пересування; витрати на технічне обслуговування та поточний ремонт рухомого складу; витрати на утримання водіїв; амортизація рухомого складу; витрати на утримання виробничо-технічної бази та інфраструктури різних видів транспорту; витрати на страхування вантажу; оплата митних тарифів, податків і зборів під час переходу митного кордону

- досліджуване підприємство для транспортування покупцям до складу готової продукції використовує орендовані транспортні засоби згідно договорів про надання послуг із автотранспортним підприємством.

- Провівши аналіз транспортних витрат підприємства та його впливу на формування ціни продукції, було досліджено, що в середньому транспортні витрати підприємства становлять до 2%. Проте даний показник є для доставки товарів до вітчизняного покупця. Зрозуміло, що при експорті готової продукції, транспортні витрати підприємства можуть навіть перевищувати їх собівартість, проте в практиці ТОВ «Атма-Спорт» таких випадків не було.

- Провівши аналіз динаміки транспортних витрат, можна зробити висновок, що дані витрати мають тенденцію до збільшення. Так в 2002 році дані витрати 13 тис.грн, в 2003- 164 тис.грн, в 2004 році 0 201 тис.грн. Отже протягом останнього року транспортні витрати підприємства збільшилися на 37 тис грн., або в 1,23 рази, порівнюючи витрати 2004 року з витратами 2002 року, то можна сказати, що вони збільшилися на 188 тис грн., або в 15,46 разів. Розглядаючи зміну динаміки транспортних витрат підприємства, доцільно проаналізувати їх вплив на фінансовий стан.

- збільшення транспортних витрат пов’язане виключено із збільшенням реалізації продукції підприємства. Проте темп зростання транспортних витрат підприємства є більшим ніж темп зростання реалізації продукції. Це свідчить про те, що досліджуване підприємство почало експортувати продукцію, що дозволило через організацію транспортування продукції, збільшити кількість клієнтів та відкрити нові ринки.

- за допомогою підвищення ефективності управління транспортними витратами, керівництво досліджуваного підприємство змогло скоротити витрати більше чим на 1 грн.

- Станом на 2002 рік показник рентабельності транспортних витрат становить 2353,9% (306/13*100), станом на 2003 рік - 439,6%, станом на 2004 – 501,49%.

- Отже, транспортні витрати відіграють неабияку роль у формуванні фінансового результату підприємства, особливо, якщо воно займається зовнішньоекономічною діяльністю. Таким чином, організувавши постачання виробленої продукції покупцям, підприємство розширило географію реалізації продукції та знайшло нові канали збуту. Безумовно, це позитивно відобразилося на фінансовому стані підприємства. Хоча чистий прибуток, що залишився від фінансової та інвестиційної діяльності не є великим, проте прибуток від реалізації достатньо яскраво показує ефективність транспортних витрат підприємства.

- Аналізуючи витрати підприємства, було визначенощо 90% всієї вартості автотранспортних послуг підприємство оплачує виключно за послуги ПП. «Автосервіс». Саме тому доцільно поступово накопичувати кошти для придбання власних вантажних автомобілів. В такому разі транспортні витрати підприємства станом на 2006-2010 роки будуть складатися із заробітної плати персоналу, що проводитиме навантажувально-розвантажувальні роботи, водіям, на ремонт автомобіля та дизельне паливо, що значно покращить загальний фінансовий стан підприємства.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали