Курсова робота «Удосконалення роботи інформаційного центру підприємства туристичної сфери», 2008 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 03.03.2009 09:56 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ і. Теоретичні аспекти роботи інформаційного центру у підприємстві готельного господарства 6.1.1. Суть інформаційних технологій в діяльності готелю 6 1.2. Види інформаційного забезпечення, що використовуються в діяльності готелю 8.1.3. Значення інформаційних технологій в діяльності готельних підприємств 11. Розділ іі. Характеристика готельного комплексу «фортеця 14.2.1. Загальні відомості про діяльність готельного комплексу «Фортеця 14.2.2. Основні показники діяльності готельного комплексу «Фортеця 23 Розділ ііі. Аналіз роботи інформаційного центру готельного комплексу «фортеця 31. Розділ іv. Резерви вдосконалення роботи готельного комплексу «фортеця 32.4.1. Напрямки вдосконалення роботи готельного комплексу «Фортеця 32.4.2. Розрахунок витрат на впровадження запропонованих заходів 34 Висновки і пропозиції 37 Список використаної літератури 39

Висновок

Отже, готельний бізнес, якого ми прагнемо досягти, неможливий без загальноукраїнських нормативних технологічних засад, особливо в галузі гостинності, яку можна вважати національною рисою українського народу та в галузі сучасного інформаційного обслуговування на підприємствах готельного господарства.

Гостинність як науковий термін визначає систему заходів та порядок їх здійснення з метою задоволення найрізноманітніших побутових, господарчих і культурних запитів гостей туристських підприємств, їх запобігливого обслуговування надання низки послуг.

На сучасному етапі функціонування підприємств готельного бізнесу виникають об’єктивні фактори, що ускладнюють процеси прийняття управлінських рішень, в умовах прискореного темпу суспільно – політичного життя. Збільшується обсяг “фахової” інформації, яку слід опановувати й використовувати у повсякденній діяльності, бурхливо розвивається наука й техніка, що спонукає до впровадження більш продуктивних і якісно нових технологій, новітніх інформаційних технологій та надання широкого спектра послуг. Структура виробничих колективів сучасних готельних підприємств значно ускладнилась, що зумовлено появою нових професій, суттєвими змістовними змінами праці фахівців традиційних спеціальностей, підвищенням рівня освіти та духовної культури працівників, появою й диверсифікацією можливостей щодо реалізації особистості в умовах економічної й політичної демократії. Жодна організація ніяк не може здійснювати свою діяльність без інформації. В процесі нормального функціонування організації, управління нею в різноманітному роді інформації потребують всі її робітники, від простого робітника до директора.

Отже, однією із важливих сучасних інформаційних систем, які застосовуються на підприємствах готельного господарства є така як, застосування мережі Інтернет для рекламування готельних підприємств та послуг які надаються на підприємствах даного типу. На сьогодні, Інтернет – обслуговування у готельних підприємствах є однією із найновітніших технологій. На підприємстві, яке було мною досліджене (готельне підприємство „Фортеця”), не досить на достатньому рівні використовується одна із новітніх систем інформаційного обслуговування, як мережа Інтернет.

Керівнику та обслуговуючому персоналу який працює на даному підприємстві, необхідно звернути увагу на дану інформаційну систему “застосування мережі Інтернет”, яка є дуже сучасною та ефективною у використанні.

Таким чином, впровадження сучасних інформаційних технологій у діяльність готельних підприємств дозволить:

- збільшити кількість замовлень;

- підвищити продуктивність праці персоналу;

- покращити обслуговування;

- знизити окремі категорії витрат (на зв'язок, надсилання пошти);

- підвищити конкурентоспроможність підприємства та його турпродуктів;

- посилити економічну безпеку організації;

- покращити імідж організації.

Робота з глобальними системами бронювання через Інтернет забезпечить туристів та інших учасників ринку оперативною та достовірною інформацією про ціни та асортимент у будь-який момент часу.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали