Курсова робота «Суть управління, роль та функції менеджерів», 2006 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 03.03.2009 09:52 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 РОЗДІЛ І. Теоретичні аспекти управління підприємством 5 1.1. Сутність та функції управління підприємством 8 1.2. Методи управління діяльністю підприємства РОЗДІЛ ІІ. Аналіз управління та функцій менеджера на ТзОВ «Вітако-Груп» 12 2.1. Інформаційне забезпечення оцінки управління фінансами ТзОВ «ВІТАКО-ГРУП» 12 2.2. Фінансовий менеджер, завдання та цілі управління фінансами 19 2.3. Організаційно-економічна характеристика підприємства 26 2.4. Аналіз фінансово-економічного стану підприємства 31 РОЗДІЛ ІІІ. Оптимізація управління фінансами на ТзОВ 44 Висновок 48 Список використаної літератури 50 Додатки 51

Висновок

Проведене вивчення управління на ТзОВ «Вітако-Груп» дає нам можливість зробити такі висновки:

Вивчення теоретичних аспектів управління фінансами ТзОВ показало, що управління фінансами ТзОВ відрізняється від управління фінансами інших видів підприємств тим, що вибір управлінського рішення залежить від більшості «голосів» того, хто наділений більшим паєм в статутному капіталі підприємства. На ТзОВ такою людиною є генеральний директор. Йому підпорядковується фінансовий менеджер, який має другий по величині пай в статутному капіталі підприємства. Розподіл прибутку, отриманого ТзОВ відбувається також згідного процентного відношення інвестованих учасниками коштів.

Щодо управління фінансами, то основним його завданням є складання фінансового стратегічного чи тактичного планування на основі потенціалу підприємства. Це дозволить ТзОВ не тільки не втратити інвестовані кошти, а й отримувати прибутки в майбутньому. Потенціал підприємства формується шляхом визначення фінансових показників підприємства, що ми і робили в ІІ розділі даної курсової роботи.

Провівши детальний аналіз фінансового стану ТзОВ «ВІТАКО-ГРУП» за 2004-2005 роки, мною було визначено, що за 2 роки капітал підприємства збільшився на 912,7 тис.грн, що становить близько 635%. Цей показник є досить великим і він пояснюється тільки тим, що підприємство за 2 роки отримала надприбутки від своєї господарської діяльності.

Вартість основних засобів збільшилася на 35,5 тис грн. за рахунок отриманого прибутку. Це пояснюється тим, що підприємство придбало приміщення для реалізації продукції.

Вартість оборотних коштів також зросла на 283% в основному за рахунок збільшення виробничих запасів а також за рахунок дебіторської заборгованості по розрахунку з бюджетом. При чому варто зазначити, що частка власного капіталу становить 100%, тобто підприємство досягло такого успіху тільки за допомогою власних сил.

При цьому прибутки зросли від 13 тис грн. ( за 2003 рік) до 548 тис. грн. ( станом на кінець 2005 року).

До негативних факторів можна віднести:

Зниження вартості готової продукції – це пов’язано з тим, що підприємство в своїх планах має намір перейти з виробництва тільки на реалізацію комп’ютерних запчастин.

Також негативним фактором є різке збільшення кредиторської заборгованості.

Відмічено незначний ріст заборгованості по заробітній платі, проте це також є тимчасовим явищем.

Однак суттєвим негативним показником є те, що темпи росту прибутку є меншими ніж темпи росту витрат. За 2004 рік виручка від реалізації продукції зросла в 3,5 рази, що становить близько 1251 тис.грн. Проте ріст доходів в цілому збільшився в 2,2 рази, що становить 1987 тис грн.. Натомість витрати зросли на 2,5 разів, що становить 2037 тис грн.

Тому якщо підприємство не змінить своєї політики щодо витрат – то вже в 2010 році, розрахувавши «формулу росту доходу підприємства» ми отримаємо збитки.

Проте дослідження показали, що збільшення витрат є тимчасовим явищем, оскільки дане збільшення відмічене не в постійних витратах. Тому мною було запропоновано і розраховано ефективність розширення капіталу підприємства, шляхом відкриття нової торгівельної точки або відкриття мереж комп’ютерних клубів. Дослідження показало, що термін окупності даного проекту - всього півроку. Крім того підприємству нема необхідності залучати зовнішні інвестиції в даний проект, оскільки зменшивши витрати, і отримуючи ці ж самі доходи підприємство може без значних втрат вилучити кошти з обігу.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення

  • Алгоритм складання рейтингу підприємств — Шлійко А.В.
  • Антикризове управління підприємством — Тарасенко Н. В.
  • Значення стратегічного управління в підприємницькій діяльності — Шлійко А.В.
  • Особливості комерційних відносин корпорації — Шлійко А.В.
  • Поняття корпоративного управління — Шлійко А.В.
  • Типологія виробничої підприємницької діяльності — Шлійко А.В.
  • Управління підприємством та його рівні — Сопко В.В.
  • Успіх підприємництва — Шлійко А.В.