Курсова робота «Системний підхід в управлінні підприємством», 2004 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 03.03.2009 00:43 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Поняття та значення системного підходу в менеджменті 5 Розділ 2. Аналіз системних складових тзов «рікос» 15 2.1. Характеристика управлінської підсистеми ТзОВ «Рікос» 15 2.2. Аналіз фінансової та технічної підсистеми ТзОВ «Рікос» 20 Розділ 3. Дослідження взаємозалежності та впливу системних елементів в тзов «рікос» 24 Розділ 4. Формування системного підходу з метою поклашення роботи тзов «рікос» 27 Висновки 32 Список використаної літератури 33

Висновок

Менеджмент в області витрат ТзОВ «Рікос» повинний охоплювати сукупність методів, які з упередженням впливають на структуру та динаміку витрат в сторону їх зниження.

Важливе значення в умовах структурної перебудови підприємств повинно мати управління затратами на основі видів діяльності, яке дозволить контролювати накладні витрати шляхом виділення першопричин тих чи інших витрат. Такий підхід буде більш системним та раціональним, так як дозволить враховувати, що собівартість продукції визначається операціями, необхідними для створення: розробкою, проектуванням, виробництвом, маркетингом і сервісним обслуговуванням. Тільки зрозумівши всі операції, що входять до того чи іншого виробництва, можна управляти затратами.

Ефективність менеджменту може оцінюватися залежністю від впливу підсумкового показника діяльності на підвищення кінцевих результатів виробничої діяльності підприємства. Сукупність функцій, що реалізується даною групою людей (підрозділом) подається як об’єкт (система), що аналізується. Характеристика об’єкта, що відображає його відповідальність принципам сучасності, актуалізації, зосередження і гнучкості виконуваних функцій, відображає його функціональну організованість.

Сучасні умови пред’являють якісно нові вимоги до системи менеджмента в цілому, до менеджерів та бізнесменів, викликаючи більш високу напруженість їх праці, вимагають вміння цінувати час, володіння комплексами організаційних та психологічних якостей, зростає елемент творчості в їх роботі. У зв’язку з цим змінюються критерії оцінки ефективності впровадження організаційних інновацій, до яких можна віднести і запропоновану авторську систему менеджменту для виробничих підприємств.

Розроблена система менеджменту виробничого підприємства та окремі його функціональні моделі впроваджені на конкретних підприємствах при проведенні процесу їх реструктуризації.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення

  • Алгоритм складання рейтингу підприємств — Шлійко А.В.
  • Антикризове управління підприємством — Тарасенко Н. В.
  • Значення стратегічного управління в підприємницькій діяльності — Шлійко А.В.
  • Особливості комерційних відносин корпорації — Шлійко А.В.
  • Поняття корпоративного управління — Шлійко А.В.
  • Типологія виробничої підприємницької діяльності — Шлійко А.В.
  • Управління підприємством та його рівні — Сопко В.В.
  • Успіх підприємництва — Шлійко А.В.