Курсова робота «Розробка системи менеджменту організації торгівельно-посередницького підприємства «Наталя»», 2006 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 03.03.2009 00:38 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 РОЗДІЛ І. Загальна характеристика організації 6 РОЗДІЛ ІІ. Формування функцій менеджменту на підприємстві 13 2.1. Планування 2.2. Організація 2.3. Мотивування 2.4. Контроль РОЗДІЛ ІІІ. Використання методів менеджменту в організації 21 РОЗДІЛ IV. Розроблення механізмів прийняття управлінських рішень в організації 23 4.1. Удосконалення розрахунків з постачальниками 4.2. Розширення виробничих площ 4.3. Удосконалення системи матеріального стимулювання працівників РОЗДІЛ V. Проектування комунікацій на підприємстві 28 РОЗДІЛ VI. Формування механізмів управління групами працівників в організації 29 РОЗДІЛ VIІ. Розробка пропозицій з удосконалення керівництва 30 РОЗДІЛ VIIІ. Оцінювання ефективності систем менеджменту 33 Висновок 38 Список використаної літератури 40 Додатки 41

Висновок

Отже, написавши дану курсову роботу, можна зробити висновок, що мета, поставлена на початку написання курсової роботи є виконаною.

Дана курсова робота написана на основі господарської діяльності приватної фірми «Наталя», що займається роздрібною торгівлею в м. Коломия. Протягом досліджуваного періоду дане підприємство було як прибутковим, так і збитковим. Зокрема, в 2003 році підприємство тримало збитки, проте за наступний рік, воно змогло збільшити свої прибутки на 11,6 тис.грн за рахунок отриманого короткострокового банківського кредиту. Але за період 2004 по 2005 рік прибутковість підприємства знизилася. Це відбулося через неправильну організацію торгівлі та вибору невірної товарної політики.

В роботі було проаналізовано формування планування на підприємстві. Слід зазначити, що ПФ «Наталя» має чітко сформовану місію – збільшення прибутковості та розширення виробництва, і воно стрімко йде до її досягнення. Організаційна структура на підприємстві не є досконалою. Так для збільшення виробничих площ, що є необхідним для покращення діяльності підприємства, необхідно сформулювати інвестиційний відділ, що буде займатися інвестиційною діяльністю та організацією залучення кредиторів, і використання власних коштів на інвестиції.

Система мотивації є слаборозвинутою. Так добре мотивованими є управлінський персонал, який отримує матеріальну винагороду від рівня виконаних робіт. В роботі запропоновано для покращення організації мотивації на підприємства розробити кар’єрограму для інших працівників. Це дасть змогу чітко поставити мету роботи виробничих працівників чи продавців. Крім того, в роботі запропоновано налагодження комунікаційної політики, оскільки на сьогоднішній день – вона в незадовільному стані. Підприємство орієнтується на те, що за рахунок низьких цін, всі потенційні покупці будуть купувати товар в магазинах ПФ «Наталя», проте це не є так. Не всі покупці є інформованими про рівень цін в досліджуваних магазинах. Тому запропоновано розмістити перед входами в магазини щитки з порівнянням цін на деякі товари із цінами конкурентів.

Провівши даний аналіз, сформовано наступні пропозиції:

• Перш за все необхідно змінити маркетингову політику фірми, оскільки витративши незначні кошти на ремонти приміщень та удосконалення праці забезпечивши робочі місця ПЕОМ можна збільшити доходи фірми і зменшити затрати на оплату праці персоналу;

• Так як доходи від реалізації починаючи з 2004 року почали зростати і в той час кредиторська заборгованість практично виплачена, доцільно відкрити ще одне торгівельну точку, що значно збільшить і виторг і прибутки підприємства. Витрати на купівлю приміщення окупляться вже на протязі року.

• Варто розширити асортимент продукції, так як це дозволить збільшити виторг від реалізації, навіть відмовившись продавати алкогольні та тютюнові вироби через збільшення вартості ліцензії на даний вид продукції.

Впровадивши вищевказані пропозиції, фірма значно покращить свій фінансовий стан, що дасть змогу в подальшому розширювати свій бізнес і у інших сферах.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення

  • Алгоритм складання рейтингу підприємств — Шлійко А.В.
  • Антикризове управління підприємством — Тарасенко Н. В.
  • Значення стратегічного управління в підприємницькій діяльності — Шлійко А.В.
  • Особливості комерційних відносин корпорації — Шлійко А.В.
  • Поняття корпоративного управління — Шлійко А.В.
  • Типологія виробничої підприємницької діяльності — Шлійко А.В.
  • Управління підприємством та його рівні — Сопко В.В.
  • Успіх підприємництва — Шлійко А.В.