Курсова робота «Позиціювання туристичного підприємства на ринку послуг», 2006 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 03.03.2009 00:35 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Наукова основа позиціювання підприємства на ринку 5 Роль маркетингу в господарській системі тур підприємства 8 Теоретичні основи диференціації і позиціювання послуг 14 Шляхи вдосконалення позиціювання турпідприємства, формування іміджу. 16 Визначення шляхів ефективної диференціації турпослуг 19 Висновки 21 Список використаної літератури 23

Висновок

Отже, написавши дану роботу можна зробити такі висновки, що позиціювання – це комплексна маркетингова розробка і створення іміджу турпродукту так, щоб він зайняв у свідомості покупця гідне місце, що відрізняється від положення турпродуктів конкурентів, за допомогою яких людям необхідно вселити думку, що даний туристський продукт створений спеціально для них, і що він може бути ідентифікований з їх ідеалом.

Котлер стверджує, що позиціювання – це процес створення компанією турпродукту та іміджу, що базується на сприйнятті споживачами конкурентних туристських продуктів.

Головне завдання позиціювання в туризмі полягає в комплексі зусиль, направлених на адаптацію турпродуктів до вимог цільових сегментів індустрії туризму, з настроюванням його від основних конкурентів за рахунок унікальних характеристик турпродуктів або порядку і умов їх придбання. Стратегія позиціювання призначена для виграшу за рахунок підвищення ефективності самих маркетингових зусиль.

По суті позиціювання туристської компанії і турпродукту це виділення сегменту туристського ринку, на якому пропонується туристська компанія і турпродукт, а також визначення місця продукту в цьому сегменті ринку. Залежно від того, на яку категорію покупців він розрахований, формуються вимоги до якості, дизайну, ціни, застосовуються різні форми оплати: передоплата, продаж в кредит, моментальна оплата і т.д. Тобто визначається позиція турпродукту на вибраному сегменті туристського ринку. Це процес пошуку такої ринкової позиції для турпродукту, яка буде вигідно відрізняти його від положення конкурентів. Позиціювання здійснюється з урахуванням конкретної цільової групи споживачів, для якої створюються і пропонуються переваги і унікальність. Без ясного уявлення про те, на що направлена позиція, дуже складно, навіть майже неможливо, погоджувати рішення маркетинг-мікс. Визначення конкурентного позиціювання часто диктує найбільш ефективні комбінації інструментів маркетингу.

В основному позиціювання основане на таких принципах :

- позиціювання, засноване на відмітній якості турпродукту;

- позиціювання, засноване на вигодах від придбання турпродукту або на рішеннях конкретної проблеми;

- позиціювання, засноване на особливому способі використання турпродукту;

- позиціювання, орієнтоване на певну категорію споживачів;

- позиціювання по відношенню до конкуруючого туристського продукту.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали