Курсова робота «Основи менеджменту турфірми», 2005 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 03.03.2009 00:32 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Організаційно-правові форми туристичної фірми 5 2. Формування функцій менеджменту на підприємстві 7 3. Формування механізмів управління групами працівників в організації. 13 4. Практична частина (розрахунки платоспроможності і ліквідності туристичної фірми на основі балансу) 15 5. Рекомендації і пропозиції щодо вдосконалення менеджменту туристичної фірми 17 Висновки 21 Додатки 23 Список використаної літератури 26

Висновок

Проаналізувавши видання, підручники, прочитані мною, можна спробувати зробити певні висновки у вигляді тих пропозицій, виконання яких, на мою думку, покращить стан всієї галузі, наблизить її до світового рівня, і дасть можливість туризму стати однією з основних статей наповнення бюджету. Тим більше, що навіть при певному скептицизмі мого підходу до розв’язання проблем туризму, не можна не погодитися, що наша країна об’єктивно має відповідний потенціал для досягнення успіху у цій сфері. Слід зазначити, що ємність ринку туристичних послуг на сьогодні є досить значною та відносно сталою, тому, на мій погляд, найважливішим зараз є не збільшення цієї ємності, а спрямування зусиль на розв’язання нагальних проблем галузі туризму в Україні.

Як і на будь якому діючому підприємстві у даній фірмі створено декілька груп до складу яких входять працівники фірми. Ці групи розділені на два класи : формальні і неформальні.

Як і будь-яка інша організація, туристична фірма має свого керівника, від якого залежить максимальний успіх даної фірми. Кожен керівник відрізняється своєю індивідуальністю, тобто наявним у нього діловими, моральними, соціальними та психологічними якостями. Однак всю різноманітність індивідуальних особливостей керівника можна звести до певних типів, користуючись такою класифікаційною ознакою, як відносини керівника з підлеглими. З цих позицій можна визначити три види керівників:

• Автократичний.

• Демократичний.

• Ліберальний.

Керівнику даної фірми найбільш підходить демократичний тип керівництва. Прагне надання підлеглим самостійності відповідно до їх кваліфікації і функції, які вони виконують, залучає їх до таких видів діяльності, як визначення цілей, оцінка роботи, підготовка та прийняття рішень, створює необхідні для виконання роботи передумови і справедливо оцінює зусилля, з повагою ставиться до людей і турбується про них.

За час існування фірми зроблено великий обсяг роботи, до якого причетні як керівництво підприємства так і персонал який на ньому працює.

Якщо оцінювати результати роботи підприємства то варто зазначити, що якщо дивитися з середини підприємства то навіть найкращі результати завжди здаються недосконалими. Про те дивлячись з зовні слід сказати, що підприємство досягло великих результатів в таких видах туристичної діяльності:

• Надання послуг по організації відпочинку та розваг на Україні.

• Створення мовних курсів по вивченню іноземних мов.

• Пасажирські перевезення до Європи та інше.

Крім цього фірма має грандіозні плани на майбутнє, такі як будівництво центру відпочинку, готелю, розширення послуг по страхуванню людей та інше.

З всього вище зазначеного видно, що підприємство не тільки розвивається в даний момент, але й впевнено дивиться в майбутнє.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали