Курсова робота «Розроблення системи менеджменту в торгово-посередницькому підприємстві, з формою власності приватне підприємство», 2008 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 03.03.2009 00:27 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 Розділ 1. Загальна характеристика організації 6 Розділ 2. Формування функцій менеджменту на підприємстві 8 2.1. Планування 8 2.2. Організування 12 2.3. Мотивування 14 2.4. Контролювання 16 2.5. Регулювання 17 Розділ 3. Використання методів менеджменту організації 18 Розділ 4. Розроблення механізмів прийняття управлінських рішень в організації 20 4.1. Вдосконалення системи знижок для оптових покупців 20 4.2. Покращення складування товарів 20 Розділ 5. Проектування комунікацій на підприємстві 22 Розділ 6. Формування механізмів управління групами працівників в організації 25 Розділ 7. Розробка пропозицій з удосконалення керівництва 27 Розділ 8. Оцінювання ефективності систем менеджменту 29 Висновки 32 Список використаної літератури 33

Висновок

Отже, написавши дану курсову роботу, можна зробити висновок, що мета, поставлена на початку написання курсової роботи є виконаною.

Дана курсова робота написана на основі господарської діяльності приватного підприємства “Провітерм», що займається торгово-посередницькою діяльністю засобами опалення та супутніми будівельними матеріалами.

В роботі було проаналізовано формування планування на підприємстві. Слід зазначити, що ПП «Провітерм» має чітко сформовану місію – збільшення прибутковості та розширення виробництва, і воно стрімко йде до її досягнення. Організаційна структура на підприємстві не є досконалою. Так для удосконалення збутової діяльності необхідно організувати маркетинговий відділ на підприємстві.

Система мотивації є слаборозвинутою. Так добре мотивованими є управлінський персонал, який отримує матеріальну винагороду від рівня виконаних робіт. В роботі запропоновано для покращення організації мотивації на підприємства розробити кар’єрограму для інших працівників. Це дасть змогу чітко поставити мету роботи виробничих працівників чи продавців. Крім того, в роботі запропоновано налагодження комунікаційної політики. Підприємство орієнтується на те, що за рахунок низьких цін, всі потенційні покупці будуть купувати товар в магазинах ПП «Провітерм», проте це не є так. Не всі покупці є інформованими про рівень цін в досліджуваних магазинах.

Впровадивши вищевказані пропозиції, фірма значно покращить свій фінансовий стан, що дасть змогу в подальшому розширювати свій бізнес і у інших сферах.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?