Курсова робота «Аналіз менеджменту торгівельного підприємства», 2007 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 03.03.2009 00:07 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Загальна характеристика підприємства, організації. 4 2. Організаційна структура підприємства, організації. 8 3. Організація матеріально-технічного забезпечення. 12 4. Збут продукції на підприємстві. Надання послуг організації. 13 5. Техніко-економічні показники підприємства, організації за два роки. 16 6. Місце підприємства серед його конкурентів 22 Висновок 25 Список використаної літератури 27 Додатки 30

Висновок

Таким чином, об'єктом дослідження даної курсової роботи є ТОВ "СТЕК", яке здійснює такі види діяльності в порядку і межах, встановлених діючим законодавством:

- торгівельна діяльність;

- виробнича діяльність;

- надання послуг;

На ТзОВ умовно сформовані 2 відділи. Перший – фінансово-економічний, головою якого є фінансовий директор, що займається управлінням фінансами підприємства. Він відповідає за діяльність бухгалтерії, що складається з головного бухгалтера та його заступника.

Аналіз основних засобів показує, що до початку 2006 року їх вартість була практично повністю перенесена до складу собівартості, тому їх частка в загальній структурі капіталу складала 0,22%, проте із збільшенням їх вартості в 2006 році питома вага основних засобів склала 96,98%.

Основну частку витрат складають матеріальні витрати (на початок 2007 року 70%). Дані витрати за досліджуваний період збільшилися на 73,9 тис.грн.

Витрати на оплату праці складають близько 19% загальних витрат підприємства.

Збутовою політикою підприємства займається маркетинговий відділ. Проаналізуємо його організацію.

Прибуток підприємства використовується і для розвитку маркетингової політики підприємства, так 20 % припадало на рекламу, 70 % — систему знижок, 10 % — на особисті контакти із постійними клієнтами.

Аналіз техніко-економічних показників дає можливість зробити такі висновки :

Активи підприємства протягом всієї діяльності підприємства мали здатність до збільшення. Це було пов'язано із постійним накопиченням капіталу за рахунок отриманих прибутків. Проте із збільшенням вартості основних засобів в 2006 році, темп приросту активів підприємства зменшився. Це відбувається за рахунок поступового зменшення вартості основних фондів за рахунок їх перенесення до собівартості шляхом амортизаційних відрахувань. Отже, в 2006 році темп приросту активів склав -0,19%, хоча попереднього року даний показник становив 2,12%.

Аналіз конкурентоспроможності підприємства показав, що ТОВ «СТЕК» необхідно працювати над покращенням асортименту продукції та вдосконалити маркетингову політику щодо завоювання постійних покупців.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення