Курсова робота «Нові види освітлювальних приладів на ринку: аналітичні аспекти дослідження проекту», 2004 рік

З предмету Маркетинг · додано 02.03.2009 22:56 · від Spartan · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Аналіз роботи СП “Ватра-Шредер” в умовах ринку. 1.1. Загальна характеристика господарської діяльності СП “Ватра-Шредер”. 1.2. Проблеми та перспективи розвитку спільного підприємства в світлотехнічній галузі України. 1.3. Аналіз факторів мікро та макросередовища, їх вплив на спільне підприємство. Розділ 2. Здійснення аналізу об’єкта дослідження – проекту освоєння нового виду освітлювального приладу. 2.1. Аналіз інвестиційного проекту освоєння нового виду освітлювального приладу на СП “Ватра-Шредер”. 2.2. Організатор та організація проекту. 2.3. Формування кошторисів і механізму джерел фінансування проекту. 2.4. Матеріально-технічне забезпечення проекту. Розділ 3. Оцінка та відбір проекту. 3.1. Методи оцінки ефективності проекту. 3.2. Врахування ризиків в процесі реалізації інвестиційного проекту на основі методу аналізу чутливості реагування. 3.3. Моніторинг інвестиційного проекту. Висновок Список використаної літератури Додатки

Висновок

Оцінка ефективності проекту здійснюється для визначення цілей, які ставить перед собою спільне підприємство при його реалізації.

Основна ціль впровадження проекту освоєння нового виду освітлювального приладу є досягнення росту прибутковості підприємства за рахунок розширення асортименту світлотехніки і пропозиції споживачам більш економічного світильника, який забезпечує мінімальні експлуатаційні витрати, спрощене обслуговування, високу світловіддачу.

При впровадженні у виробництво “ОНІКС-2” – освітлювального приладу вуличного призначення з високим ступенем захисту оптичного блоку (ІР66), підприємство має змогу задовольняти вимоги ринку світлотехніки в Україні. Враховуючи те, що даний вид світильника виготовлений відповідно до міжнародних норм з якості, то можна зробити висновок, що “ОНІКС-2” – освітлювальний прилад, який може конкурувати з аналогічною продукцією на світовому ринку.

Даний проект передбачає здійснення витрат у розмірі 833353,25 грн. Такі витрати підприємству доцільно здійснювати за рахунок власних коштів. При реалізації даного проекту підприємство буде отримувати чистий грошовий потік у 2004 році у розмірі 422775 грн., а в наступні роки вони будуть зростати. Індекс прибутковості проекту складає 1,7, а це означає, що цей проект принесе прибутки спільному підприємству і його доцільно впроваджувати. Термін окупності проекту складає 1 рік 6 місяців.

До переваг проекту відносять те, що він не великого масштабу і не потребує створення складної організаційної структури управління, а також дозволяє СП “Ватра-Шредер” використовувати нововведення в галузі освітлювальних приладів вуличного призначення.

Отже, в результаті впровадження проекту освоєння нового освітлювального приладу, спільне підприємство отримає змогу підвищити прибуток, а також здобути конкурентні переваги, як на вітчизняному, так і на іноземному ринку.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення