Курсова робота «SWOT-аналіз в системі прийняття управлінських рішень на СП “Ватра-Шредер», 2004 рік

З предмету Маркетинг · додано 02.03.2009 22:52 · від Spartan · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 1. Загальна характеристика господарської діяльності СП “Ватра-Шредер”. 2. Методика проведення SWOT-аналізу на підприємстві. 2.1. Аналіз макросередовища підприємства. 2.2. Аналіз безпосереднього оточення підприємства. 2.2.1. Аналіз споживачів. 2.2.2. Аналіз постачальників. 2.2.3. Аналіз конкурентів. 2.3. Аналіз внутрішнього середовища підприємства. 2.3.1. Оцінювання діючих стратегій. 2.3.2. Аналіз використання потенціалу підприємства. 2.3.3. Визначення сильних і слабких сторін. 2.3.4. Виявлення конкурентних переваг. 2.4. Складання матриці SWOT. Висновок. Список використаної літератури.

Висновок

Проведений SWOT- аналіз на СП “Ватра-Шредер” дозволив визначити фактори макросередовища, безпосереднього оточення і внутрішнього середовища, які мають позитивний і негативний вплив на діяльність підприємства. На основі виявлених стратегічних проблем і стратегічних альтернатив, спільному підприємству доцільно обрати стратегію для кожної бізнес-одиниці і розробити загальну стратегію діяльності на ринку освітлювальної техніки. Стратегічними одиницями бізнесу на СП “Ватра-Шредер” є : виробництво та продаж світильників вуличного призначення, випуск і реалізація світильників декоративно-архітектурного призначення, виробництво та продаж світильників промислового та спеціального призначення, виробництво і продаж комплектодеталей до освітлювальних приладів іншим підприємствам, надання послуг з фарбування корпусних деталей іншим підприємствам. Загальна стратегія розвитку спільного підприємства побудована на стратегіях розвитку бізнес-одиниць і спрямована на використання ключових факторів успіху. Враховуючи те, що більшість освітлювальних приладів, які пропонуються підприємством, знаходяться на етапі зростання, то ключовими факторами успіху тут виступають нововведення в області нових видів світильників і технологій їх виготовлення. Загальна стратегія діяльності підприємства також включає товарну, цінову, збутову стратегії, які ґрунтуються на диференціації маркетингової пропозиції і зорієнтована на задоволення потреб споживачів в освітлювальних приладах за рахунок організації ефективних каналів розподілу продукції.

З проведеного SWOT-аналізу на СП “Ватра-Шредер”, можна зробити висновок, що підприємство досягає конкурентних переваг за рахунок особливої маркетингової пропозиції світильників, які відповідають міжнародним стандартам і є конкурентоспроможним як на вітчизняному ринку, так і на закордонному.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали