Курсова робота «Управління бізнес-процесами на підприємстві», 2008 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 02.03.2009 14:41 · від lenoschtka · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Теоретичний розділ 1.1. Сутність процесного підходу 1.2. Характеристика бізнес-процесів 1.3. Методичні підходи щодо реінжинірингу бізнес-процесів 2. Аналітичний розділ 2.1. Характеристика підприємства 2.2. Аналіз основних бізнес-процесів 2.3. Аналіз управління організаційної структури 2.4. Функціонально-вартісний аналіз окремих функціональних підрозділів 3. Проект 3.1. Реінжиніринг бізнес-процесів 3.2. Оцінка ефективного бізнес-процесу на основі використання функціонально-вартісного аналізу Висновки Список використаних джерел

Висновок

Процесний підхід є найбільш прогресивний, тому широко застосовується у різних сферах діяльності. Він дозволяє визначити причинно-наслідкові зв’язки виникнення проблем, а також з’ясувати де і коли виникла проблема і яка з організацій винна у її виникненні. Використання процесного підходу в управлінні підприємством, сутність якого розглянута у п.1.1, передбачає більш глибоке розуміння поняття бізнес-процесів.

Підвищення ефективності бізнес-процесів, під якими слід розуміти структуровану множину дій, спроектовану для виробництва певного продукту (послуги), можливе при проведенні реінжинірингу бізнес-процесів на підприємстві.На будь-якому підприємстві протікають бізнес-процеси, але їх єдина класифікація.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення

  • Алгоритм складання рейтингу підприємств — Шлійко А.В.
  • Антикризове управління підприємством — Тарасенко Н. В.
  • Значення стратегічного управління в підприємницькій діяльності — Шлійко А.В.
  • Особливості комерційних відносин корпорації — Шлійко А.В.
  • Поняття корпоративного управління — Шлійко А.В.
  • Типологія виробничої підприємницької діяльності — Шлійко А.В.
  • Управління підприємством та його рівні — Сопко В.В.
  • Успіх підприємництва — Шлійко А.В.