Курсова робота «Споживання питної води в Україні», 2007 рік

З предмету Екологія · додано 01.03.2009 19:52 · від Vadym · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Огляд літератури по еколого-статистичному висвітленню проблеми споживання свіжої води в Україні. 2. Питне споживання і водопостачання на Україні 3. Еколого-статистичний аналіз динаміки споживання свіжої води на Україні. 4. Середні показники динаміки 5. Шляхи встановлення взаємозв’язків методом групування. 6. Дослідження рівня навантаження внаслідок споживання свіжої води в Україні Висновок Список використаних джерел Додатки

Висновок

Отже, обчисленні дані показники мають важливе значення для економічного аналізу, оскільки темпи ланцюгового зростання мають напрям до зменшення і абсолютне значення 1% приросту має тенденцію до спадання. Таким чином, слід зауважити, що результати розрахунків дають статистичну характеристику споживання свіжої води в Україні, що є підставою для вироблення твердження про стійку тенденцію зменшення використання води. Аналізуючи середньорічний темп зростання, робимо висновок про середній темп зростання.

Коефіцієнт осциляції становить 0,2. Мода як найбільш поширена величина споживання свіжої води в Україні становить 0.56. Медіана –найбільш оптимальний обсяг використання свіжої води становить 0.432.

Вода –це необхідна умова існування всього живого на Землі. Реальну небезпеку складає не тільки кіль кісне погіршення води, але і масштабне погіршення її якості.

Раціональне використання і охорона природних ресурсів найважливіша задача сучасності. Людство використовує все більше вод для забезпечення різноманітних потреб населення. Після виконання курсової роботи ми було встановлено, що споживання свіжої води в Україні зменшилося, внаслідок зменшення кількості населення.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали