Курсова робота «Аналіз даних за допомогою табличного процесора MS Excel, створення презентації за допомогою засобів MS Power Point та рішення задачі за допомогою мови програмування Visual Basic на тему : «Загальні відомості про імпортування легкових автомобілів...», 2005 рік

З предмету Комп'ютери · додано 01.03.2009 19:49 · від Vadym · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Аналіз статистичних даних за допомогою MS Excel 2. Створення презентації за допомогою засобів Power Point 3. Розв′язування поставленої задачі за допомогою програмування мовою Visual Basic Висновки Джерела використаної літератури

Висновок

У цій роботі знайшло своє відображення вивчення текстового редактора Excel, його особливості, функції та можливості застосування. Під час роботи з даними в електронних таблицях, я здобула додаткові знання про автозаповнення комірок, введення даних інтервального типу.

А ще мною було здобуто, механічні навики, щодо побудови різних видів діаграм, їх подальшого розміщення та застосування взагалі.

Як на мене, робота з табличним процесором Excel, формує в людини додаткову базу знань що до роботи з різними групами статистичних чи економічних показників. Адже людина може планувати на майбутнє, розробляти грандіозні фінансово-економічні проекти, які в недалекому майбутньому можуть принести позитивний результат.

Однак, людина –це частинка великого суспільства, яке функціонує як єдиний організм. Лише людина є володарем інформації, і лише остання демонструє її всеосяжність. Саме таку масштабну всебічність інформації можна продемонструвати за допомогою засобів Power Point.

Працюючи в даному пакеті, я здобула знання щодо створення слайдів, їх подальшої реалізації. Я зуміла пізнати універсальність даної програми, оскільки остання здатна створити незабутні враження, після перегляду того чи іншого слайду.

І насамкінець, не можна залишати поза центром уваги такий редактор інформаційного програмування як Visual Basic, який становить собою цілу дисципліну для поглибленого вивчення. Адже за допомогою мови програмування даного текстового редактора, ми можемо спроектувати різні процеси, з досягненням поставленої мети в кінцевому результаті.

Проте я думаю, що ці інформаційні середовища в яких я працювала раніше, мають масу проблем, які потребують подальшого розгляду та об’єктивного вирішення. І я надіюся, що в недалекому майбутньому ми можемо сподіватися на новітні розробки в даній галузі, адже в світі існує немало митців-геніїв, які активно займаються пошуком нових технологій, для подальшого оновлення нашого світу.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?