Курсова робота «Договори відчуження», 2006 рік

З предмету Право · додано 18.10.2006 10:43 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ І. Договір купівлі - продажу 1.1. Договір купівлі - продажу 1.2. Договір поставки 1.3. Договір контрактації сільськогосподарської продукції 1.4. Договір постачання енергетичними та іншими ресурсами через приєднану мережу ІІ. Договір міни (бартеру) ІІІ. Договір дарування 3.1. Договір дарування як окремий тип договірних зобов'язань 3.2. Пожертва ІV. Договір довічного утримання Висновок Додаток (приклади договорів) Список літератури

Висновок

Договори відчуження бувають різних типів: купівлі-продажу, дарування, довічного утримання.

В курсовій роботі, зокрема, йдеться про договори купівлі-продажу. Вони заключаються між продавцем, який передає або зобов’язується передати майно (товар), що у нього є або буде, покупцеві, котрий бере чи зобов’язується взяти його і заплатити за нього обумовлену суму. Продавцями і покупцями виступають і фізичні, і юридичні особи. Предметом такого договору може бути також право вимоги, яка не повинна носити особистого характеру. До всіх таких договорів, в тім числі на біржах, конкурсах, аукціонах, застосовуються загальні положення про купівлю-продаж, якщо інше не передбачено законом або не випливає з їхньої суті.

Договори купівлі-продажу бувають також оплатними (продавець, одержавши майно (товар) оплачує його), двосторонніми (права і обов’язки обопільні), консенсуальними (права і обов’язки з’являються, коли виконано всі суттєві умови на погляд сторін).

Згідно з договором дарування одна сторона (дарувальник) передає або зобов’язується передати другій стороні (обдаровуваному) безоплатно у власність майно (подарунок – рухомі і нерухомі речі, майнові права) без якихось зобов’язань з боку останнього. Сторони договору – фізичні та юридичні особи, держава Україна, АР Крим, територіальна громада. Такий договір безоплатний і буває реальним або консенсуальним.

За договором довічного утримання (догляду) відчужувач передає набувачеві у власність нерухоме або рухоме майно значної цінності, а він, натомість, зобов'язується утримувати або доглядати відчужувача довічно. Такий договір є одностороннім (без зобов’язань з боку відчужувача), реальним і оплатним. Його дія припиняється або за рішенням суду, або зі смертю відчужувача.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали