Дипломна робота «Кредитний ризик комерційного банку та шляхи мінімізації», 2008 рік

З предмету Фінанси · додано 27.02.2009 22:03 · від kostjuk · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 5 Розділ 1. Теоретичні основи кредитних ризиків 7 1.1. Кредитні ризики та чинники, що їх зумовлюють 7 1.2. Принципи класифікації кредитних ризиків 18 1.3. Оцінка та методи управління кредитними ризиками 26 Розділ 2. Аналіз кредитних ризиків на прикладі комерційного банку 37 2.1. Загальна інформація про діяльність комерційного банку «Приватбанк» 37 2.2. Аналіз кредитного ризику комерційного банку та управління ним 48 Розділ 3. Проблеми управління кредитними ризиками комерційних банків 57 3.1. Причини виявлення кредитних ризиків у комерційному банку 57 3.2. Напрямки удосконалення діяльності комерційного банку спрямовані на мінімізацію кредитних ризиків 68 Висновки 78 Список використаних джерел 81 Додатки 87

Висновок

Масові неплатежі в нашій країні на сьогоднішній день в більшості випадків пов’язані з недооцінкою моментів кредитного ризику, з нецивілізованим підходом банків на початку розвитку ринкових відносин до своєї кредитної політики. При розгляді заявки про кредитування необхідно враховувати найдрібніші деталі стосовно потенційного клієнта, інакше банк може зазнати величезні втрати. Кредитним відділам банків необхідно постійно враховувати, аналізувати зарубіжний та всезростаючий вітчизняний досвід.

Розглянувши проблему кредитного ризику, можна зробити наступні висновки.

Основним способом мінімізації кредитного ризику в банківській системі України є забезпечення кредитів. А серед форм забезпечення найпоширенішою є застава. Інколи при прийнятті рішення про видачу кредитів більша увага звертається на заставне майно, ніж на фінансовий стан та платоспроможність клієнтів, що суперечить економічній суті забезпечення кредиту. Тенденція до зростання ролі застави в найближчому майбутньому в Україні збережеться.

Кредитний ризик не можна розглядати відокремлено від інших ризиків банківської діяльності, так як вони переплітаються і корелюються між собою, утворюючи системний ризик комерційного банку. При врахуванні кредитного ризику слід обов’язково звертати увагу на його зв’язок із валютним ризиком, бо в умовах коливання курсу валют значним джерелом проблемних кредитів є саме сфера кредитування експортно-імпортних операцій суб’єктів господарської діяльності.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення