Реферат «Геополітична орієнтація Польщі», 2007 рік

З предмету Політика, політологія · додано 26.02.2009 22:15 · від tania · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Українська незалежнiсть як загроза цiлiсностi Польщi 2. «Польща для полякiв» та проект «Великої України» 3. Польсько-українськи відносини в період Другої свiтової війни 4. «Пролетарський iнтернацiоналiзм» як засiб етнiчної асимiляцiї 5. Проукраїнськi настрої у польському суспiльствi 6. Становлення міждержавних відносин 7. Досвід Польщі на шляху до НАТО Висновки Література

Висновок

Вступ Польщі НАТО в 1999 р. вплинув на зростання рівня безпеки, піднесення значення безпеки як фундаментальної організації з гарантування безпеки в Європі. Разом із розширенням Альянсу було ліквідовано так званий ялтинський порядок, який визначав політичні і мілітаристські лінії розподілу континенту, нав‘язані після Другої світової війни. Взаємини з Росією - попри колишні побоювання - не погіршилися, а загроза ядерної війни виявилася черговим пугалом. Незважаючи на тривожні зауваження, розширення НАТО не викликало жодного нового конфлікту на карті Європи. Був посилений процес демократичних реформ у Центрально-Східній Європі, а нові члени, зокрема і Польща, на основі висновків та досвіду своїх попередників, роблять значний внесок у військові сили Альянсу.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення