Курсова робота «Розробка автоматизованої інформаційної системи „Туристичне агенство”», 2007 рік

З предмету Комп'ютери · додано 26.02.2009 21:31 · від Vadym · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 5 1. Інформаційний пошук в Інтернет 7 2. Аналіз предметної області 17 3. Розробка технічного завдання 4. Розробка інформаційно-пошукової системи 24 5. Реалізація SQL-запитів29 6. Структурування інформації для представлення в Інтернет 35 7. Розробка Web-сайту 37 Висновки 42 Література 44 Додатки 45 Додаток A Таблиці діючої БД. 45 Додаток B Результати SQL-запитів Додаток С Лістинги HTML-коду сторінок WEB-сайту 48 Додаток D Вигляд діючого WEB-сайту

Висновок

У даній курсовій роботі знайшло своє детальне відображення розробки автоматизованої інформаційної системи « Туристичне агенство», якій присвячені усі вищенаведені матеріали дослідження. Мною було виконано інформаційний пошук в мережі Інтернет, де я розширила свої практичні навики, щодо пошуку інформації на обрану тематику, закріпивши основні засади відбору важливих фактів, їх відповідності внутрішньому контексту до тематики пошуку. Яскравим тому зразком виступають дослідження розглянуті у першому розділі.

Також завдання курсового проекту передбачало здійснення аналізу предметної області, розробку інформаційно-пошукової системи за допомогою засобів СУБД Access, на загальній основі чого було успішно реалізовано SQL-запити, результати яких наведено у додатках.

Найважливішим доповненням роботи є аспекти реалізації підходу щодо створення Web-сайту за допомогою каскадних таблиць стилів CSS, що є передумовою блискучих перспектив мого сайту в недалекому майбутньому.

Курсова робота виконана в силу обставин, і містить досить важливі факти діяльностітуристичного агентсва. Але, як на мене, дана тема потребує подальшого поглиблення і дослідження, оскільки було захоплено лише частину з великого масиву.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення