Дипломна робота «Шляхи удосконалення рекламної діяльності підприємства», 2005 рік

З предмету Маркетинг · додано 26.02.2009 18:02 · від Виктория · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 5 1. Теоретичні основи рекламної діяльності підприємства 8 1.1. Поняття реклами, види та цілі реклами 8 1.2. Дослідження рекламної діяльності підприємства 16 1.2.1. Дослідження рекламної діяльності відносно цільової аудиторії та її видів 16 1.2.2. Дослідження відношення до торгової марки 19 1.2.3. Дослідження засобів розповсюдження реклами їх переваг та недоліків 22 1.2.4. Дослідження розробки рекламного повідомлення 28 1.3. Дослідження та оцінка рекламної діяльності підприємства 30 1.3.1. Дослідження ефективності та зносу реклами 30 2. Дослідження стану рекламної діяльністі дп «хемз» 36 2.1. Стисла характеристика ДП «ХЕМЗ» 36 2.1.1. Історична довідка 36 2.1.2. Аналіз фінансово-господарської діяльності підприємства 44 2.1.3. Дослідження ринку ДП «ХЕМЗ» 45 2.2. Дослідження рекламної і маркетингової діяльності підприємства 53 2.3. Ефективність рекламної діяльності ДП «ХЕМЗ» 59 3. Шляхи удосконалення рекламної діяльності Дп «хемз» 61 3.1. Організація роботи рекламного відділу ДП «ХЕМЗ» 61 3.2. Вибір засобу розповсюдження реклами продукції ДП «ХЕМЗ» і його обгрунтовування 69 3.3. Очікуваний результат від впровадження запропонованих заходів 90 Висновки та пропозиції 97 Перелік літератури 100 Додатки 104

Висновок

В наш час рекламна діяльність – це необхідна складова підприємства, яка допомогає розвинути торгівлю та підтримувати попит на товари. Не є вийнятком й діяльність досліджувального державного підприємства «Харківський електромеханічний завод», який також повинен відповідати вимогам часу.

Мета даної дипломної роботи - проведення дослідження рекламної діяльністі підприємства та розробка пропозицій щодо її поліпшення.

Завдання, які планувалося виконати в даній роботі:

­ провести збір інформації про підприємство ДП “ХЕМЗ” та його рекламну діяльність;

­ проаналізувати зібрані дані та внести висновки;

­ розробити комплекс заходів з удосконалення рекламної діяльності ДП «ХЕМЗ».

Об`єкт дослідження даної дипломної роботи – це державне підприємство “Харківський електромеханічний завод”.

Предметом дослідження є рекламна діяльність підприємства ДП «ХЕМЗ».

У роботі використані первинні та вторинні методи дослідження рекламної діяльності ДП «ХЕМЗ».

Отже, в даній дипломній роботі було виконано такі завдання:

1. Проведено збір інформації про підприємство ДП “ХЕМЗ” та його рекламну діяльність;

За допомогою теоретичних досліджень рекламної діяльності ДП «ХЕМЗ» було з`ясовано, що: дане підприємство застосовує рекламну діяльність (розміщення інформації про підприємство в державних газетах, виготовлення рекламних буклетів, участь у виставках, має свій сайт в мережі Іетернет). Але ж всі ці заходи зроблено не професійно та не досконало, тобто розвинутості реклама не має;

2. Проаналізовано зібрані дані та зроблено висновки, які наведені у розділу 2.

З другого розділу ми з`ясували що, підприємсво є гігантом у своїй галузі, має багато клієнтів та велику організаційну структуру. Але ж не має відділу маркетингу, що спричиняє відсутність попиту на товари легкої промисловості та відсутність позтивного іміджу підприємства.

3. Розроблено комплекс заходів з удосконалення рекламної діяльності ДП «ХЕМЗ».

В ході дипломної роботи було внесено такі пропозиції та заходи, як:

­ реорганізація структури ДП «ХЕМЗ» та створення відділу маркетингу;

­ розробка маркетингового плану;

­ визначення цільової аудиторії;

­ дослідження ринку конкурентів, товару та споживачів. Методи визначення місткісті ринку;

­ визначення засобів росповсюдження реклами, розробка медіа-плану та методи розрахунку рекламного бюджету;

­ створення фірмового стилю;

­ розробка рекламного повідомлення;

­ формування нового відношення до торгової марки;

­ застосування супроводжувальних товарів та співпраця з іншими підприємствами;

­ розширення асортименту випускаємої продукції;

­ розрахунок ефективністі реклами;

­ застосування стратегій диференціації та позиціонування;

­ використання комп`ютерних програм та мережі Інтернет

Хотілось би відмітити, що мережа Інтернет - це та комп`ютерна система, яка дозволе підприємству використати ті заходи в рекламуванні товару, які б допомогли його скорішому збуту, тобто існують електронні магазини, які надають можливість купувати товар не виходячі з дому чи офісу. Також мережа Інтернет – це саме широке застосування рекламних звернень, підприємство може давати рекламу на будь-якій сторінці Web-сереверу чи відкрити свій власний, що дозволе йому надати повну інформацію про свої товари та послуги.

Запропонована внутрішня мережа підприємста дозволе працівникам мати доступ до корпоративної інформації, щоб знати все що стосується реалізації, реклами, удосконалення і ін, тобто, кожен працівник, для злагодженої роботи, повинен знати все о підприємстві.

Електронні програми допоможуть працівникам швидко та досконало виконувати свою роботу, а електронні бази – знайти всю необхідну інформацію за короткий час.

Тобто, підприємство буде працювати швидше, а це означає що і значно підвищиться ефективність маркетингової діяльності підприємства в цілому.

За допомогою запропонованих заходів ДП «ХЕМЗ» зможе підвищіти свою значимість в економіці України та стати високоприбутковим підприємством, що дозволе поновити промислову діяльність у Харкові та відновити виробництво державних підприємств.

Взагалі, наше століття – це століття великих можливостей, проте потрібно знати які можливості ми можемо використати та якими шляхами достигнути тієї мети, якої ми прагнемо.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали