Курсова робота «Організація роботи менеджера із підлеглими», 2009 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 25.02.2009 16:03 · від марина · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 Розділ 1. Організація роботи менеджера з підлеглими 7 1.1. Система управління персоналом 7 1.2. Стратегія управління персоналом 9 1.3. Методи управління персоналом 13 1.4. Схеми розміщення робочих місць для персоналу 16 1.5. Шляхи підвищення ефективності розумової праці керівника 18 Розділ 2. Загально – фінансова господарська характеристика зат,,лозовський молокозавод’’ та аналіз роботи менеджера з підлеглими на підприємстві 28 2.1. Загальна характеристика підприємства та аналіз організаційної структури ЗАТ,,ЛОЗОВСЬКИЙ МОЛОКОЗАВОД’’ 28 2.2. Характеристика продукції підприємства зат,,лозовський молокозавод’ 31 2.3. Фінансовий аналіз підприємства зат,,лозовський молокозавод’’ 36 2.4. Аналіз по організації роботи менеджера з підлеглими 44 Розділ 3. Рекомендації щодо вдосконалення організації роботи менеджера з підлеглими 47 3.1. Пропозиції по підвищенню ефективності навчання персоналу 47 3.2. Пропозиції по підготовці кадрового резерву 48 3.3. Пропозиція по вдосконаленню оцінки персоналу 51 3.4. Пропозиції по вдосконаленню нематеріального стимулювання 51 3.5. Управлінське рішення щодо вдосконаленню роботи менеджера з підлеглими 52 Висновки 55 Список літератури 57 Додатки 59

Висновок

У даній роботі проведений аналіз роботи менеджера з персоналом, аналіз фінансового стану підприємства, запропоновані шляхи підвищення її ефективності. Аналіз системи управління персоналом в на підприємстві ЗАТ,,Лозовський молокозавод’’ показав, що система, що діє, відповідає сучасним уявленням про систему роботи з персоналом, забезпечує потрібну підприємством продуктивність і задовольняє самих працівників.

Керівництво підприємства не йде на скорочення персоналу. Прагне не поповнювати і без того величезну армію безробітних. Скорочення кадрів проводиться природним шляхом (відхід на пенсію, звільнення за власним бажанням). На робочі місця, що звільнилися, перекладають працівників з скорочуваних посад. Постійне навчання і оцінка персоналу підтримує високий рівень кваліфікації спеціалістів. Витрати на навчання підприємство оплачує повністю, це сприяє зростанню творчої активності і готовності співробітників підвищувати свою кваліфікацію.

Основною проблемою на підприємстві не є розмір оплати праці. Але запропонована заробітна плата не сприяє припливу молодих і кваліфікованих спеціалістів на підприємство, спостерігається старіння кадрів. Основним фактором зростання заробітної плати на підприємстві є не зростання ефективності виробництва, а темпи інфляції. Підприємству необхідно розробити нову систему оплати праці, яка забезпечити гідний рівень життя працівникам і членам їх сімей, а так само сприятиме підвищенню продуктивності праці працівників.

У сучасних умовах, на ринку праці відбуваються серйозні зміни, які вимагають відповідних коректив в таких сферах, як відношення до працівників, політика їх залучення, утримання і мотивація.

Робота менеджера з персоналом перетворюється на потужний інструмент професійної роботи з ним. Виділення роботи з персоналом в особливу функцію допомагає організації в досягненні її цілей, сприяє зростанню конкурентоспроможності і ефективності.

У такій ситуації, коли суттєво розширюються можливості роботи з персоналом, міняються і самі працівники. Разом із зростаючим рівнем професіоналізму вони починають розбірливіше відноситься до вибору місця роботи. Спостерігається прагнення до більшого самовираження, підвищення кваліфікації, прогнозованого професійного і кар'єрного зросту. Урахування цих тенденцій і правильне використання їх є головним завданням роботи менеджера з персоналом підприємства.

У другому розділі аналіз роботи менеджера з підлеглими показав, що система роботи організована правильно, але є деякі недоліки. Такі як виїзд в інші міста з метою підвищення кваліфікації працівників, невдосконалена система атестації та невдосконалена підготовка резерву кадрів.

У 2007 році підприємство на 4% стало більш фінансово незалежним від долі залучених засобів, а також що відбулося послаблення залежності підприємства від зовнішніх інвесторів та кредиторів, тобто підвищення фінансової стійкості.

У третьому розділі були розроблені системи для усунення недоліків роботи менеджера з підлеглими вплинуть на підготовку кадрового резерву, підвищення ефективності нематеріального стимулювання, скороченню витрат на підвищення кваліфікації, вдосконаленню оцінки персоналу.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення