Дипломна робота «Порівняльна характеристика вітчизняних вимог безпеки і охорони довкілля щодо роботи сільськогосподарських машин з вимогами європейських і міжнародних стандартів», 2009 рік

З предмету БЖД · додано 24.02.2009 21:32 · від Kostello · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Огляд літератури 1.1. Вплив сільськогосподарської техніки на довкілля 1.2. Вплив хімізації землеробства на довкілля 1.3. Вплив сільськогосподарських машин при роботі на здоров’я людини 2. Результати дослідження 2.1. Об’єкт, предмет, матеріали, методи та мета дослідження 2.2. Вітчизняні вимоги щодо безпеки і охорони довкілля при роботі сільськогосподарських машин 2.2.1. Загальні вимоги безпеки 2.2.2. Додаткові вимоги безпеки 2.2.3. Вимоги щодо охорони довкілля 2.3. Міжнародні вимоги щодо безпеки і охорони довкілля при роботі сільськогосподарських машин 2.3.1. Загальні вимоги безпеки 2.3.2. Додаткові вимоги безпеки до окремих видів машин 2.4. Європейські вимоги щодо безпеки та охорони довкілля при роботі сільськогосподарських машин 2.5. Порівняння вітчизняних вимог з міжнародними та європейськими вимогами щодо безпеки та охорони довкілля при роботі сільськогосподарських машин 2.5.1. Порівняння загальних вимог щодо безпеки 2.5.2. Порівняння додаткових вимоги безпеки та охорони довкілля 2.6. Розрахунок економічної ефективності Висновки Рекомендації Список використаних джерел Анотація Додатки

Висновок

Вивчивши вимоги національних, європейських та міжнародних стандартів у сфері безпеки та охорони навколишнього природного середовища при роботі сільськогосподарських машин та провівши їх порівняння встановлено:

1. В Україні чинними є 34 нормативних документів, що встановлюють вимоги безпеки та охорони довкілля при роботі сільськогосподарських машин. У 20-ти із них встановлені вимоги безпеки, у 6-ти - вимоги щодо захисту довкілля, у 8-ми - норми показників безпеки і охорони довкілля. Три стандарти гармонізовані з міжнародними, 19 – з європейськими.

2. Ступінь гармонізації щодо захисту довкілля при роботі сільськогосподарських машин з європейськими складає 100%, а загальний ступінь гармонізації становить 89%. В Україні є стандарт, який контролює норми дії ходових систем на грунт, такого міжнародного чи європейського стандартів немає.

3. Національні стандарти щодо вимог безпеки для різних видів сільськогосподарських машин також гармонізовані з європейськими та міжнародними за ступенем відповідності ідентичні, тому вимоги повністю відповідають міжнародним.

4. Національний стандарт, що встановлює загальні вимогам безпеки при роботі сільськогосподарських машин розроблений 1993 році і потребує перегляду так, як вимоги цього стандарту є застарілими.

5. Рекомендується прийняти як національний міжнародний стандарт ISO 4254-1:2008 “Трактори і машини для сільськогота лісового господрства – Технічні засоби убезпечування – Частина 1: Загальні положення”.

6. Для прискорення процесу гармонізації національних стандартів з міжнародними та європейськими необхідно було б Держспоживстандарту в фондах мати перекладені на українську мову такі документи.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?