Реферат «Міжнародні фінансові організації в системі міжнародних фінансових відносин, та їх роль у сучасній економіці країн світу.», 2008 рік

З предмету Міжнародна економіка · додано 24.02.2009 20:38 · від olya · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Сутність та основні напрямки діяльності міжнародних фінансових організацій 4 1.1. Міжнародний валютний фонд 5 1.2. Група всесвітнього банку 8 1.2.1. Міжнародній банк реконструкції і розвитку 9 1.2.2. Міжнародна асоціація розвитку 11 1.2.3. Міжнародна фінансова корпорація 12 1.2.4. Багатостороннє агентство з гарантій інвестицій12 1.2.5. Міжнародний центр урегулювання інвестиційних суперечок 13 1.3. Банк міжнародних розрахунків 14 1.4. Європейський банк реконструкції і розвитку4 1.5. Європейський Інвестиційний банк 15 Висновки 17 Список використаної літератури 18

Висновок

Міжнародні валютно-кредитні та фінансові організації є важливою складовою сучасної інституційної структури світових валютно-фінансових відносин. Основними функціями МФО є регулювання міжнародних валютно-кредитних та фінансових відносин, реалізація фінансових проектів, обговорення і розробка спільної позиції та рекомендацій у цій сфері, збір інформації, видання науково-практичної літератури.

Серед основних міжнародних фінансових організацій потрібно виділити :

1) Міжнародний валютний фонд

2)Група всесвітнього банку

А) Міжнародній банк реконструкції і розвитку

Б) Міжнародна асоціація розвитку

В) Міжнародна фінансова корпорація

Г) Багатостороннє агентство з гарантій інвестицій

Д) Міжнародний центр урегулювання інвестиційних суперечок

3) Банк міжнародних розрахунків

4) Європейський банк реконструкції і розвитку

5) Європейський Інвестиційний банк

Взаємовідносини країн з Міжнародними фінансовими організаціями є дуже важливими не тільки для поточного стану розвитку держав, а й для можливості побудови довготривалої моделі стійкої економічної стабільності. Особливо така співпраця повинна спрямовуватися і на подолання таких фінансових криз, які ми можемо спостерігати у світі сьогодні.

Завдяки спільним проектам реалізовано багато програм для покращення соціальної, наукової, промислової та фінансової сфер. Завдяки залученню зовнішніх кредитів багато країн мали нагоду не тільки покривати дефіцит, а й фінансувати і розвивати стратегічно перспективні галузі економіки. Досвід взаємодії країн учасників з міжнародними фінансовими інституціями підтверджує необхідність істотного удосконалення її форм та механізмів. Механізм такої співпраці має бути досконало відрегульований.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали