Курсова робота «Організація управління матеріально - технічним забезпеченням та збутом готової продукції на підприємствах виробничої сфери», 2007 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 24.02.2009 15:39 · від Бізіля Віталій · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1.Підприемство як об’єкт управління 2.Методи і форми МТЗ підприємства10 3.Сутність,функції і типи каналів збуту товарів 14 3.1. Форми організації товароруху на підприємстві17 3.2. Канали розподілу і збуту продукції 24 3.3. Прийняття управлінських рішень щодо формування каналів збуту товарів 28 4.Організація процесів МТЗ і збуту на ВАТ „Виноградівський КХП” 31 Висновок 40 Сисок використаної літератури 41 Додатки 42 Посилання по тексту відсутні, відсутній один рисунок. База дослідження - дані підприємства за 2005-2006 рр

Висновок

Опрацювавши дану тему, ми дізналися, що планування, організація товароруху — складний і важливий процес.

Політика збуту й розподілу товарної продукції — це діяльність фірми щодо планування, реалізації й контролювання руху товарів від товаровиробника до споживача з метою задоволення попиту й одержання прибутку.

Основна мета політики розподілу — організація збутової мережі для ефективного продажу виробленої маси товарів.

Планування збутової політики передбачає виконання таких завдань розподілу:

— розробка стратегії розподілу;

— визначення методів збуту й типу каналів розподілу;

— встановлення кількості ринків і каналів збуту;

— організація системи управління каналами розподілу.

У період планування політики розподілу керівництво даного підприємства повинно обрати стратегію політики розподілу: цілі розподілу (просування на нові ринки, збільшення обсягів продажу), горизонт покупця, організаційну структуру системи збуту, тип торговельних посередників, через які здійснюватиметься цей товарорух.

Проаналізувавши діяльність ВАТ “Виноградівський комбінат хлібопродуктів”, ми побачили, що дане підприємство застосовує змішаний канал збуту, а саме безпосередньо реалізує свою продукцію покупцям і через посередників.

Зробивши аналіз показників діяльності ВАТ “Виноградівський КХП” за 2004, 2005, 2006 р., ми бачимо, що за три роки обсяг реалізації борошна вищого гатунку, першого гатунку збільшився, а борошна другого гатунку і висівок пшеничних в 2005 р. зменшився, але в 2006 — збільшився.

Ми можемо сказати, що підприємство ефективно реалізує свою продукцію. Підприємство за останні два роки, а саме за 2005 і за 2006 р. було на достатньому рівні забезпечене товарними запасами, що дало можливість збільшити товарооборот.

Товарооборот збільшився ще і за рахунок:

— кількості відпрацьованих днів одним працівником;

— збільшення середньорічної вартості основних фондів;

— збільшення питомої ваги активної частини основних фондів.

Чистий прибуток в 2006 р. в порівнянні з 2005 р. зменшився за рахунок того, що в 2005 р. були інші операційні доходи.

Отже, товарорух на ВАТ організований досить ефективно.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення