Реферат «Державне регулювання та обіг цінних паперів в Україні», 2007 рік

З предмету Право · додано 24.02.2009 15:10 · від Ирина · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Поняття цінних паперів та їх види 4 2. Мета та форми державного регулювання цінних паперів 6 3. Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку 8 4. Обіг цінних паперів 11 Висновок 14 Список використаної літератури 15

Висновок

На основі даної роботи можна зробити висновок, що серед великої кількості думок про поняття цінних паперів, найбільшого поширення набуло поняття, згідно якого цінними паперами є документи встановленої форми з відповідними реквізитами, що посвідчують грошові або інші майнові права, визначають взаємовідносини особи, яка їх розмістила (видала), і власника, та передбачають виконання зобов'язань згідно з умовами їх розміщення, а також можливість передачі прав, що випливають із цих документів, іншим особам.

В Україні у цивільному обороті можуть бути такі групи цінних паперів:

пайові цінні папери, боргові цінні папери, іпотечні цінні папери, товаророзпорядчі цінні папери, похідні цінні папери, приватизаційні цінні папери.

Також було встановлено, що державне регулювання ринку цінних паперів здійснюється державою за допомогою комплексних заходів щодо упорядкування, контролю, нагляду за ринком цінних паперів та їх похідних та запобігання зловживанням і порушенням у цій сфері. Метою державного регулювання, зокрема, є реалізації єдиної державної політики у сфері випуску та обігу цінних паперів та їх похідних; створення умов для ефективної мобілізації та розміщення учасниками ринку цінних паперів фінансових ресурсів з урахуванням інтересів суспільства; одержання учасниками ринку цінних паперів інформації про умови випуску та обігу цінних паперів, результати фінансово – господарської діяльності емітентів, обсяги і характер угод з цінними паперами та іншої інформації, що впливає на формування цін на ринку цінних паперів; забезпечення рівних можливостей для доступу емітентів, інвесторів і посередників на ринок цінних паперів тощо.

Державне регулювання ринку цінних паперів здійснюється, зокрема, Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку. В даній роботі визначаються основні завдання та повноваження цього органу

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення