Реферат «Економіко - правові аспекти санації підприємств», 2008 рік

З предмету Фінанси · додано 23.02.2009 11:28 · від Таня · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Законодавство про банкротство і санацію підприємства 4 2. Фінансова санація на ухвалу господарського суду 11 3. План санації 13 Висновки 18 Перелік літератури 19

Висновок

В умовах ринкових відносин суб'єкти господарювання повинні постійно адаптуватись к змінам попиту: розширяти асортимент, поліпшувати якість, знижувати собівартість і ціни, оптимізувати склад витрат.

Світова практика і реальне положення речей в економіці України показують появу багатьох підприємств у фінансовій кризі, яка потім переростає у банкрутство. Однак необхідно відмітити, що самим надійним засобом подолання банкрутства є фінансова санація.

Вивід одних вітчизняних підприємств із фінансової кризи і ефективне вживання ліквідаційних процедур к іншим ускладнюється дефіцитом теоретико-методичного забезпечення процесів санації (ліквідації) і відсутністю кваліфікованих спеціалістів у сфері управління санацією.

Відмітимо, що не існує єдиних рецептів організації менеджменту санації підприємства. Кожний випадок фінансової кризи потребує індивідуального підходу к управлінню процесом її подолання.

Лише за умови досягнення консенсусу відносно тактичних цілей між сторонами відповідальними за прийняття рішень, можна досягти головних стратегічних цілей санації.

У випадку виконання плану санації підприємством у повному обсягу, воно має високі шанси вибратись з фінансової кризи, в якій опинилось.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення