Курсова робота «Автотранспортне страхуваня», 2007 рік

З предмету Страхування · додано 22.02.2009 16:58 · від sharan · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Теоретичні засади та перспективи розвитку страхування автомобільного транспорту. 5 1.1. Розвиток і сутність автомобільного страхування 5 1.2. Основні особливості та види автомобільного страхування 11 1.3. Перспективи розвитку автомобільного страхування 32 2. Розрахункова частина 38 Висновки 50 Список використаної літератури 52 ДОДАТКИ "Звітність страхової компанії" - відсутні. Посилання на джерела зустрічаються рідко. Тектова та розрахункова частина роботи є унікальною.

Висновок

Страхування в цілому і автострахування, як його складова частина, є інфраструктурою, яка сприяє підвищенню ефективності всіх сфер підприємницької діяльності. Цим і визначається значимість розвитку всіх видів страхування на Україні з урахуванням процесу інтеграції України в світове співтовариство.

Розвиток страхової справи в нашій країні повинен базуватися на вивченні і зваженому використанні досвіду промислового розвинених країн, що мають багаторічні традиції по організації страхового ринку, законодавчому регулюванню діяльності страховиків і диверсифікації різноманітних видів страхування.

Однієї з найважливіших проблем створення повномасштабного страхового ринку на Україні є формування сучасної законодавчої бази стосовно до західноєвропейських і американських стандартів, що забезпечує збалансованість інтересів страхувальників і страховиків в проведенні страхових операцій. Надто актуальною проблемою є заохочення до страхування державної і муніципальної власності.

В процесі написання роботи були використані законодавчі акти, нормативні матеріали, монографії, статті періодичних видань, дані статистичних довідників, правила страхування окремих страхових компаній.

У першій частині першого розділу даної курсової роботи розглядалася необхідність автотранспортного страхування, його становлення, розвиток, а також обгрунтовується доцільність комплексного підходу в автотранспортному страхуванні.

В другій частині ми розглядали основі види автотранспртного страхуання:

Вияснили, що в Україні на сьогоднішній день виділяють такі основні види автотранспортного страхування:

1) КАСКО – передбачає виплату відшкодування в разі, якщо автомобіль отримав якісь пошкодження, а також у випадку його викрадення внаслідок угону, грабежу чи розбійного нападу.

2) Страхування цивільно-правової відповідальності перед третіми особами – відшкодування виплачується, якщо ви стали винуватцем пригоди, в якій постраждало майно чи здоров’я інших осіб (наприклад, ДТП, в якій завдано шкоди іншому автомобілю). При цьому відшкодування зазвичай виплачується безпосередньо потерпілій стороні.

3) Міжнародна система автострахування “Зелена Картка” – у разі виїзду за межі країни водій зобов'язаний мати, крім чинного основного договору ОСЦПВВНТЗ, що поширюється на територію України, також додатковий договір (поліс «Зелена картка»), який забезпечує страховий захист на випадок заподіяння шкоди здоров'ю або майну третіх осіб на території зазначених у полісі держав.

Також ми розглянули їх сутність та особливості укладання.

У третій частині першого розділу курсової роботи містить відомості про перспективи розвитку автотранспортного страхування в Україні. Також обгрунтовуються пропозиції з удосконалення практики автотранспортного страхування в нашій країні.

У другому розділі проводився аналіз діяльності Відкритого акціонерного товариства СК „Скайд”, і за отриманими результатами був зробленй висновок.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали