Курсова робота «Фінансові результати діяльності підприємства», 2008 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 22.02.2009 16:51 · від sharan · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Теоретичні аспекти фінансових результатів діяльності підприємства 5 1.1. Сутність та зміст фінансових результатів 5 1.2. Класифікація фінансових результатів 10 2. Складові елементи фінансових результатів діяльності підприємства. 14 2.1. Економічний зміст прибутку та рентабельності, їх роль в умовах розвитку підприємництва 14 2.2. Виручка,її планування та використання 21 3. Планування,моніторинг та напрямки покращення фінансових результатів діяльнсті підприємства 27 3.1. Планування результативності діяльності підприємства 27 3.2. Моніторинг фінансових результатів діяльності підприємства 35 3.3. Резерви збільшення прибутку і рентабельності 39 Висновки 46 Список використаної літератури 47 Курсова робота є теоретичною, не на базі підприємства, по тексту є посилання.

Висновок

В завершенні даної курсової роботи зробимо короткий огляд попередніх розділів, та підведемо підсумки.

Перший розділ роботи був присвячений визначенню теоретичних засад обліку фінансових результатів. В цьому розділі була розкрита економічна сутність та зміст результату діяльності підприємства, відповідно до Положень (стандартів) бухгалтерського обліку була наведена класифікація та визначені задачі обліку фінансових результатів

У другому розділі роботи було охарактеризовано складові елементи, структуру фінансових результатів діяльності підприємства. Було розкрито зміст прибутку та виручки,проаналізовано вплив рентабельності на фінансові результати підприємства.

У третьому розділі нами було розглянуто, планування та напрямки покращення фінансових результатів діяльності підприємства. Було визначено резерви підвищення фінансових результатів та розроблені заходи щодо усунення негативного впливу відповідних чинників, які були визначені підчас проведеного економічного аналізу.

Аналіз фінансових результатів діяльності підприємства є невід'ємною частиною фінансово-економічного аналізу. Основними показниками, що характеризують ефективність діяльності підприємства є прибуток і рентабельність.

Якщо сума прибутку показує абсолютний ефект від діяльності, то рентабельність характеризує міру цієї ефективності, тобто відносний ступінь прибутковості підприємства або продукції, що виробляється.

Без аналізу фінансового результату діяльності підприємства сьогодні стає неможливим функціонування будь-якого суб'єкта економічної діяльності, включаючи й тих, що з певних причин не переслідують мету максимізації прибутків.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення