Курсова робота «Морально-духовний розвиток дитини», 2008 рік

З предмету Психологія, педагогіка · додано 21.02.2009 23:21 · від Коваленко Юлія · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3-4 Розділ І. Морально-духовне виховання школярів як психолого-педагогічна проблема. 1.1. Аналіз психолого-педагогічної літератури з даної проблеми 5-6 1.2. Сутність морально-духовного виховання 6-9 1.3. Морально-духовний розвиток особистості в історико-педагогічному осмисленні 10-13 Розділ ІІ. Психологія духовності В.О.Сухомлинського: духовна спадщина. 2.1. Моральна свідомість особистості як предмет докладання педагогічних зусиль В.О.Сухомлинського 14-17 2.2. Почуття сердечності у виховній спадщині В.О.Сухомлинського 17-20 Розділ ІІІ. Морально-духовний розвиток дитини із досвіду роботи вчителів. 3.1. К.Д.Ушинський про морально-духовний розвиток особистості 20-21 3.2. Значення етичної бесіди як однієї з форм морально-духовного виховання 22-23 3.3. Критерії та показники морально-духовного розвитку школярів 23-29 Висновок 30-31 Література 32-33

Висновок

Отже, формування морально-духовних почуттів і морально-духовної свідомості дитини може відбуватися тільки в практиці її громадської поведінки. Практику такої поведінки в молодшому шкільному віці створює перш за все школа й правильно організований шкільний колектив. Завдяки цьому молодший шкільний вік і стає в нас періодом інтенсивного формування високих моральних почуттів і переконань. Спочатку це ще не зовсім усвідомлені почуття, не зовсім свідомі переконання, скоріше це безпосередньо узагальнений і засвоєний досвід шкільного колективного життя.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?