Курсова робота «Методи оцінки і відбору працівників», 2008 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 21.02.2009 17:14 · від Наталія · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Теоретичні засади і критерії методів відбору персоналу. 1.1. Поняття, класифікація та структура персоналу 5 1.2. Відбір працівників як важливий елемент формування трудового колективу. 7 1.3. Адаптація працівників 10 2. Загальна характеристика методів оцінки працівників фірми. 2.1. Критерії та методи оцінки працівників підприємства 11 2.2. Аналіз особливостей передових методик оцінки персоналу та їх адаптація до вітчизняних умов 16 3. Загальні методи оцінки і відбору працівників підприємств групи «ТД МОЛІС» 20 4. Шляхи удосконалення процесу оцінки і відбору працівників підприємства 26 Висновки 31 Список використаних джерел 34 Додатки. Робота не містить посилань по тексту, проте є унікальною, написаною в 2008 році

Висновок

Підприємство – це не лише колективний інструмент, а й мініатюрне суспільство. Його можна уявити одночасно у вигляді штучної (адже воно створено людиною) та природною системою. Як кожна природна система, підприємство має здатність до еволюції. Однією з вирішальних частин цієї здатності є людські ресурси.

Застосовуючи просунуті методики, не можна забувати і про морально-етичний аспект тестування кандидатів.

Зазвичай оцінка персоналу виконує орієнтуючу й стимулюючу функції. Орієнтуюча функція полягає в тім, що кожний працівник за допомогою громадської оцінки та самооцінки усвідомлює свою поведінку, одержує можливість визначати напрями і способи дальшої діяльності. Стимулююча функція виявляється в тім, що вона, породжуючи в працівника переживання успіху чи невдачі і підтверджуючи правильність або помилковість поведінки, спонукає його до діяльності в позитивному напрямку.

Оцінка персоналу має базуватися на загальновизнаних принципах, а саме: об'єктивності; усебічності; обов'язковості; систематичності.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення