Курсова робота «Аналіз ефективності використання виробничих ресурсів», 2007 рік

З предмету Аналіз господарської діяльності · додано 21.02.2009 14:40 · від sharan · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. Розділ 1. Теоретичні основи та проблеми аналізу ефективності використання виробничих ресурсів. 1.1. Показники ефективності використання виробничих ресурсів як обєкт аналізу 1.2. Проблеми аналізу ефективності ефективності використання виробничих ресурсів. 1.3. Характеристика діяльності ВАТ „Славутич” за 2004-2006 роки. Розділ 2. Методика аналізу ефективності використання виробничих ресурсів 2.1. Завдання та інформаційне забезпечення аналізу 2.2. Напрямки аналізу виробничих ресурсів підприємства 2.3. Аналіз ефективності використання трудових ресурсів 2.4. Аналіз впливу ефективності використання на діяльність підприємства. 2.5. Аналіз стану, структури та ефективності використання основних фондів підприємства 2.6. Аналіз впливу ефективності використання основних фондів на обсяг випуску продукції 2.7. Аналіз матеріальних ресурсів та ефективності їх використання 2.8. Аналіз впливу ефективності використання матеріальних ресурсів на обсяг випуску продукції Розділ 3. Шляхи та резерви підвищення ефективності використання виробничих ресурсів 3.1. Резерви збільшення використання виробничих ресурсів 3.2. Шляхи та напрямки підвищення ефективності використанняппппппп виробничих ресурсів Висновки. Література. Додатки.

Висновок

Коли йдеться про виробничі ресурси, обов'язково виникає питання про ефективність їх використання і застосування. Ефективне використання виробничих ресурсів є дуже важливим економічним завданням. Його вирішення означає збільшення виробництва необхідної суспільству продукції, підвищення віддачі створеного виробничого потенціалу і більш повне задоволення потреб населення, поліпшення балансу обладнання в країні, зниження собівартості продукції, зростання рентабельності виробництва, нагромаджень підприємства.

Поліпшення використання величезного національного багатства, втіленого в виробничі ресурси, має першочергове значення, оскільки відбивається на ефективності виробництва.

Підвищення ефективності використання виробничих ресурсів у даний час, коли в Україні спостерігається повсюдний і глобальний занепад виробництва, має величезне значення. Підприємства, що мають у розпорядженні основні фонди, що дістались, як спадщина від соціалістичної економіки, повинні не тільки прагнути їх модернізувати, але і максимально ефективно використовувати те що є, особливо в існуючих умовах дефіциту фінансів і виробничих інвестицій.

Заходи для поліпшення використання основних фондів і підняття ефективності повинні займати високе місце серед завдань сучасної економіки України.

У першому розділі роботи розглядалися показники ефективності використання виробничих ресурсів, проблеми аналізу ефективності використання виробничих ресурсів та загальна характеристика діяльності ВАТ „Славутич” за 2004-2006 роки.

У другому розділі досліджувалась загальна методика аналізу ефективності використання виробничих ресурсів, було проаналізовано основні показники ефективності використання виробничих ресурсів, а саме:

• ефективності використання основних фондів;

• ефективності використання матеріальних ресурсів;

• ефективності використання трудових ресурсів.

У третьому розділі запропоновано шляхи та резерви підвищення ефективності використання виробничих ресурсів.

Отже, обрана нами для аналізу система показників ефективності використання виробничих ресурсів є раціональною і відображає реальний стан виробничої ефективності підприємства, що дало нам змогу проаналізувати ефективність діяльності підприємства в умовах ринку на прикладі ВАТ „Славутич”.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення