Курсова робота «Евфемізми та їх роль у збагаченні словникового складу англійської мови», 2008 рік

З предмету Іноземні мови · додано 19.02.2009 18:40 · від Ellan · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Особливості евфемізмів як явища мови. 1.1. Поняття та способи утворення евфемізмів. 4 1.2. Класифікація евфемізмів 5 Розділ 2. Вживання евфемізмів сучасної англійської мови в різних сферах людського життя. 2.1. Соціально-побутові евфемізми. 7 2.2. Евфемізми, засновані на почутті страху перед певними явищами. 13 2.3. Евфемізми, що відволікають увагу від негативних явищ дійсності. 20 Висновки 23 Список використаних джерел 24

Висновок

1. Евфемія-це явище мови, яке має як соціо-психологійчний, так і суто лінгвістичний аспекти.

2. В сучасній англійській мові евфемізми детермінуються моральними й релігійними факторами, а безпосереднє використання евфемізмів у мові й мовленні в ряді випадків зумовлено чітко вираженими емоційними імпульсами (жах, стидоба).

3. З урахуванням моральних та релігійних факторів, а також емоційних імпульсів можна виявити ряди слів та словосполучень, в яких процеси табуювання й евфемії в англійській мові відбуваються найбільш інтенсивно. До цих розрядів перш за все входять найменування всього, що пов’язано зі смертю, статевими відносинами, розумовими недоліками, соціальними вадами й чимось надприроднім.

4. Для сучасної евфемії характерна тенденція до все більш інтенсивного використання евфемізмів-сленгізмів, які проникають у мову найрізноманітніших прошарків населення, до зменшення чіткості соціальної стратифікації евфемістичної лексики й фразеології.

5. Евфемізми продовжують служити одним з джерел оновлення й збагачення словникового складу англійської мови. В сучасній англійській мові триває процес збільшення синонімічних рядів евфемізмів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?