Курсова робота «Аналіз основних засобів підприємства (ЗАТ "Диканський завод продтоварів" Промінь")», 2008 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 19.02.2009 18:13 · від Катюшка · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

1.Економічна суть та класифікація основних засобів підприємства. 2.Фінансово-економічна характеристика об’єкта дослідження. Юридичний статус підприємства. Види його діяльності. Організаційна структура управління підприємством. Аналіз основних техніко-економічних показників діяльності підприємства. 3.Аналіз складу і структури основних виробничих засобів. 4.Аналіз руху та технічного стану основних виробничих засобів 5.Аналіз показників ефективності використання основних виробничих засобів. 6.Факторний аналіз показників ефективності використання основних засобів. 7.Основні шляхи і внутрішні резерви із підвищення технічного рівня й ефективності використання основних засобів. Висновки Література

Висновок

Виконуючи дану курсову роботу ми провели аналіз основних засобів по ЗАТ "Диканському заводу продтоварів" Промінь" за 2006-2007роки.

Надали фінансово-економічну характеристику об’єкта дослідження: визначили юридичний статус та види діяльності підприємства, аналіз основних техніко-економічних показників діяльності підприємства. Далі був проведений аналіз динаміки та структури основних засобів. Аналіз стану та руху основних засобів був здійснений за допомогою таких показників, як коефіцієнт надходження, коефіцієнт оновлення, коефіцієнт вибуття, коефіцієнт ліквідації, зносу, придатності.

Наступним етапом курсової роботи був розрахунок показників ефективності використання основних засобів. Ці показники є дуже важливими для характеристики нашого предмету дослідження (заводу), тому саме для них ми будували факторні моделі і визначали вплив кожного фактора.

За допомогою проведеного аналізу ми визначили причини збиткової діяльності підприємства та визначили резерви та шляхи виходу з такого скрутного становища.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення