Курсова робота «Характеристива підприємства з економічної на правової точки зору», 2006 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 19.02.2009 18:10 · від Катюшка · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 Розділ 1. Характеристика підприємства: 1.1. Поняття «підприємство». Ознаки підприємства. Принципи діяльності 6 1.2. Засновники підприємства. Засновницькі документи. Створення та реєстрація підприємства 8 1.3. Класифікація підприємств. Характеристика товариства з обмеженою відповідальністю 12 Розділ 2. Характеристика основних виробничих фондів підприємства: 2.1. Поняття, структура, показники руху основних фондів 17 2.2. Ефективність використання ОФ 24 2.3. Розрахунок амортизаційних відрахувань у бухгалтерському та податковому обліку 26 Розділ 3. Характеристика оборотних коштів підприємства: 3.1. Поняття, ознаки, склад оборотних коштів 37 3.2. Ефективність використання оборотних коштів підприємства 43 Розділ 4. Класифікація витрат виробництва на постійні і змінні. Визначення критичного обсягу 47 Висновок 61 Література 64

Висновок

Підприємства визначають ділову активність національної економіки. Вони є головними товаровиробниками, суб'єктами, які розвивають виробництво, визначають його структуру, що і як виробляти. Від ефективності функціонування підприємства залежать економічний, науковий, технічний рівень розвитку країни, добробут усіх верств населення.

На підприємствах зосереджені найбільш кваліфіковані кадри, вирішуються питання раціонального використання ресурсів, високопродуктивної техніки, технології, розробляються бізнес-плани, здійснюються маркетингові дослідження та ефективне управління — менеджмент.

У ринковій економіці виживають лише ті підприємства, які найбільш правильно і компетентно зрозуміли вимоги ринку, організували виробництво конкурентоспроможної продукції, послуг, що користуються попитом, уміло здійснюють мотивацію висококваліфікованої творчої праці персоналу.

Підприємство, як суб`єкт господарювання водночас є основною ланкою народного господарства, отже, від результатів його діяльності залежить і загальний стан економіки країни, добробут її населення. Вивчення економіки підприємства дає можливість з`ясувати основні принципи формування і використання його виробничого потенціалу, опанувати форми і методи господарювання і на цьому ґрунті розробити конкретні рекомендації, спрямовані на підвищення ефективності діяльності підприємства в сучасних ринкових умовах.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення