Курсова робота «Калькулювання собівартості продукції (ТОВ "Комфорт")», 2007 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 19.02.2009 18:07 · від Yura007 · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1.Теоретична частина 4 Нормативний метод обліку і калькулювання витрат та аналіз відхилень 4 1.1. Сутність і основні завдання системи організації обліку нормативних витрат 4 1.2. Складання планової (нормативної) калькуляції 8 1.3. Аналіз відхилень фактичних витрат від стандартних (нормативних) 2.Розрахункова частина 31 2.1. Вихідні дані для розрахункової частини 31 2.2. Виконання розрахункової частини 33 Висновки 51 Список використаної літератури 52

Висновок

На основі розрахункової частини курсової роботи ми згрупували планові витрати підприємства за економічними елементами, що дало нам можливість визначити суму економічно однорідних витрат операційної діяльності підприємства загалом, та за статтями калькуляції, що дало змогу розкрити цільове призначення витрат за місцем їх виникнення та призначенням. Визначили планову калькуляцію витрат на виготовлення одиниці продукції підприємства, застосовуючи системи калькулювання повних і змінних витрат.

Калькуляція – це розрахунок у грошовому виразі витрат на виготовлення певного об’єкта калькулювання. За допомогою калькуляції можна отримати інформацію про собівартість продукції для організації та управління процесами виробництва і контролю за рівнем витрат.

Також за допомогою системи постійних і змінних витрат ми обчислили показники доходів, витрат і фінансових результатів діяльності підприємства. Визначили точку беззбитковості та побудували графік беззбитковості операційної діяльності підприємства.

Точка беззбитковості – це такий обсяг виробництва і реалізації продукції, при якому сума доходів підприємства дорівнює сумі його постійних і змінних витрат і підприємство за рахунок доходів від реалізації може лише покрити свої витрати, тобто в цій точці прибуток дорівнює нулю.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення