Курсова робота «Управління трудовими ресурсами», 2007 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 18.02.2009 15:02 · від anet · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 РОЗДІЛ І. Економічна суть витрат та робочої сили 4 1.1. Розуміння витрат та робочої сили з точки зору економічних дисциплін 4 1.2. Основи управлінського обліку витрат 6 РОЗДІЛ ІІ. Управлінський облік витрат на робочу силу 11 2.1. Основи управлінського обліку витрат на робочу силу 11 2.1.1. Склад витрат на робочу силу 11 2.1.2. Аналіз витрат на оплату праці 16 2.2. Управлінський облік витрат на виплату відпустки, доплат та ін 19 2.3. Розробка нормативів щодо робочої сили 21 2.4. Відображення витрат на робочу силу на рахунках бухгалтерського обліку 25 РОЗДІЛ ІІІ. Сучасні практичні аспекти управлінського обліку витрат на робочу силу 28 3.1. Прийняття рішень і контроль витрат на робочу силу 28 3.2. Організація управлінського обліку витрат на робочу силу 30 Висновки 36 Список використаної літератури 38 Додатки

Висновок

В даній курсовій роботі розглядається процес управлінського обліку витрат на робочу силу.

Дана робота містить три розділи в яких розглядається основи управлінського обліку, сам процес управлінського обліку витрат на робочу силу, його особливості та важливість для підприємства.

Перший розділ даної курсової роботи має назву «Економічна суть витрат та робочої сили». Мета даного розділу, висвітлити поняття «витрат» та «робочої сили» з точки зору економічних дисциплін. Адже для вивчення витрат на робочу силу, потрібно спершу визначити, яку роль вони відіграють та «з чого складаються». Та особлива увага приділена розумінню «витрат» в управлінському обліку, тому що в управлінському обліку вони відіграють головну роль та їх визначення і класифікація з точки зору управлінського обліку трохи різниться від інших економічних дисциплін.

В другому розділі, що носить назву «Управлінський облік витрат на робочу силу», як вже зрозуміло з назви, розглядається сам процес управлінського обліку. Розглядаються його основи, зокрема склад витрат на робочу силу та аналіз витрат на оплату праці – як найголовнішої складової витрат на робочу сили. Значну роль займає управлінський облік витрат на оплату відпустки працівників( тобто робочої сили), різних доплат тощо. Також розглядається розробка різних нормативів на утримання робочої сили, тобто маються на увазі норма часу, норма виробітку тощо. І, так як управлінський облік, все таки, складова частина бухгалтерського обліку, то особливе місце виділяється відображенню витрат на робочу силу на рахунках бухгалтерського обліку.

Третій розділ «Сучасні практичні аспекти управлінського обліку витрат на робочу силу» розкриває головне покликання управлінського обліку - планування, оцінка і контроль витратами на робочу силу всередині організації та забезпечення відповідного підзвітного використання робочої сили.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення