Реферат «Облікова політика підприємства», 2008 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 18.02.2009 13:24 · від irishka · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Загальні питання облікової політики підприємства 2. Організаційні форми ведення бухгалтерського обліку 3. Прийняття облікової політики підприємства 4. Техніка здійснення облікової політики підприємства Висновки Список використаних джерел

Висновок

Таким чином, облікова політика – це вибрана підприємством, з урахуванням встановлених норм та особливостей, методологія бухгалтерського обліку, яка спрямована на досягнення його цілей і завдань та використовується з метою забезпечення надійності фінансової звітності та якісної системи управління. Згідно з визначенням, облікова політика підприємства базується на основних принципах обліку та звітності. Під принципами бухгалтерського обліку слід розуміти правила, якими необхідно керуватися при вимірюванні, оцінці й реєстрації господарських операцій і при відображенні їх результатів у фінансовій звітності.

Проблеми облікової політики досліджувались як у працях зарубіжних (Б.Нідлз, Р.Ентоні, Дж.Ріс, Ван Бред та ін.), так і вітчизняних (М.Т.Білуха, Ф.Ф.Бутинець, А.В.Загородній, М.В.Кужельний, В.Г.Лінник та ін.) вчених. Однак нині відсутнє єдине, точне та повне визначення поняття „облікова політика”.

Саме тому формуючи облікову політику підприємства вибирають, як правило, тільки один спосіб з кількох, передбачених відповідними нормативними документами. Якщо чинними положеннями не регламентується порядок ведення обліку стосовно якогось конкретного об'єкта, то підприємство самостійно встановлює його, виходячи з чинних положень бухгалтерського обліку. На вибір облікової політики підприємства впливають і певні чинники серед яких зокрема виділяють: галузеві особливості або вид діяльності; організаційно-правова форма (ВАТ, приватне підприємство тощо); обсяги виробництва (кількість працюючих); рівень кваліфікації облікового апарату та забезпеченість його комп’ютерною технікою; взаємовідносини з податковою системою (які податки сплачує підприємство); стратегія фінансово-господарської діяльності підприємством.

Тому облікова політика підприємства має надзвичайно велике значення для існування того чи іншого підприємства, що дає можливість і визначити пріоритети його діяльності.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення