Дипломна робота «Інформаційна система з обліку матеріалів, що публікуються на медичному Інтернет-порталі “Лікарінфо», 2004 рік

З предмету Комп'ютери · додано 17.02.2009 18:37 · від Kytsunia · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 6 Розділ 1. Характеристика й аналіз об’єкта дослідження та обґрунтування запропонованих рішень 10 1.1. Характеристика об’єкта дослідження 10 1.2. Аналіз існуючих варіантів розв'язання досліджуваної задачі 17 1.3. Обґрунтування запропонованих проектних рішень 20 Розділ 2. Постановка задачі і алгоритм її розв'язання 22 2.1. Постановка задачі 22 2.1.1. Характеристика задачі 22 2.1.2. Вихідна інформація 23 2.1.3. Вхідна інформація 25 2.2. Економіко-математична модель та алгоритм розв'язання задачі. 27 Розділ 3. Організація інформаційного, організаційного, технічного і програмного забезпечення 37 3.1. Інформаційне забезпечення 37 3.1.1. Загальна характеристика інформаційного забезпечення 37 3.1.3. Побудова системи класифікації і кодування 43 3.1.4. Проектування форм первинних документів, машинограм та відеокадрів 47 3.1.5. Структура інформаційних масивів 48 3.2. Організаційне забезпечення 56 3.3. Технічне і програмне забезпечення 65 3.3.1. Технічне забезпечення 65 3.3.2. Програмне забезпечення 67 3.4. Контрольний приклад 68 Висновок 69 Список використаної літератури 71 Додатки 73

Висновок

Медичне видання Likar.info є єдиним в Україні медичним виданням, що акредитовано прес-центром Міністерства охорони здоров‘я України, прес-центром Міністерства України у справах надзвичайних ситуацій та охорони населення від наслідків Чорнобильської катастрофи. Видання є членом спілки “Журналісти – медицині”. На відміну від трьох інших, паперових, медичних видань, акредитованих МЗ, Likar.info – видання електронне і тому має свою специфіку. А саме: публікації на порталі поновлюються кожен день. З початку роботи порталу, яким вважається початок червня 2001 року, у виданні з‘явилося більш 10 000 статей та біля 8000 новин. Така кількість, звичайно, потребує обліку, щоб публікації не втрачалися та не дублювалися у різних підрозділах.

У роботі розроблена постановка задачі з обліку публікацій на сайті та їх оплати, та алгоритм розв'язання. В інформаційній системі медицинського порталу плануємо здійснювати облік наступним чином: перед тим, як матеріал публікується у виданні редактор розділу надає головному редакторові сам матеріал та документ, в якому вказана назва статті, у який підрозділ її розміщувати, наявність або відсутність ілюстрації до статті.

Інформаційна система автоматизації обліку статей на сайті з метою формування відомостей про оплату праці авторам статей сайту.

Для функціонування інформаційної системи потрібні 2 АРМи:

- АРМ бухгалтера

- АРМ редактора

До складу інформаційної системи медичного порталу входять задачі з обліку статей сайту та нарахування заробітної плати авторам.

Метою розв’язання задачі є автоматизація ведення реєстрації статей на сайті та формування масиву нарахованої оплати авторам за надруковані статті.

Головним призначенням задачі є забезпечення відділу бухгалтерії інформацією про нараховану заробітну плату авторам статей.

Поява статей на порталі контролюється за допомогою документа, що несе інформацію про статтю. Публікація виписується в одному примірнику, підписується редактором розділу, або особою, яка на те уповноважена, та передається головному редакторові порталу. Печаток та інших підписів не потребує. Документ залишається в головного редактора.

Атрибутами нової публікації є назва статті, розділ та підрозділ, в які слід поміщати, назва джерела (якщо таке є), наявність ілюстрації, підпис редактора розділу. Дані про всі публікації сайту заносяться до масиву „Статті”.

Також для розв'язання задачі з обліку публікацій на сайті Likar.info та їх оплати необхідно мати дані про авторів статті (масив „Автори”), відомості про розміщення статей в розділах сайту (довідкова інформація масивів „Розділи”, „Підрозділи”), відомості про рейтинг статті на сайті (встановлюється відповідно показників популярності статті редактором сайту, інформація заноситься до масиву „Рейтинг статей”). Для нарахування заробітної плати та премій авторам статей використовуються масиви „Тарифи” (містить інформацію про тарифи оплати статей відповідно до розділів їх розміщення на сайті) та „Премія” (містить інформацію про обсяги преміальних відповідно до рейтингу статті).

Для розв’язання даної задачі необхідно три вихідні документи:

1)Відомість нарахування оплати авторам по опублікованим статтям за місяць;

2)Відомість розрахунку рейтингу по автору за місяць;

3)Відомість розрахунку премії за місяць.

Всі завдання в роботі виконані. Мета роботи досягнута.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення