Курсова робота «Проблеми перекладу мови засобів масової інформації», 2003 рік

З предмету Інше · додано 17.02.2009 18:15 · від Kytsunia · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Визначення поняття «тексти ЗМІ», та їх класифікація 5 2. Особливості мови масової комунікації і проблеми перекладу 7 3. Переклад і розуміння 15 Висновок 21 Список використаної літератури 22

Висновок

Інтелектуальна потреба отримання нових знань як один з механізмів, що зумовлюють існування і подальший розвиток суспільства, задовольняється у суспільстві – сукупності індивідів, що його утворюють, головним чином, за допомогою засобів масового інформування (ЗМІ) – друкованих та електронних.

Сьогодні, коли засоби масової інформації роблять такий величезний вплив на життя суспільства, на свідомість і представлення людей, а також на національні мови і культури, коли так багато залежить від оперативності і адекватності передачі інформації, – як ніколи актуальною стає проблема перекладу текстів ЗМІ.

Для лінгвістів Інтернет — “особливе комунікативне середовище, особливе місце реалізації мови, яке раніше не існувало, таке інформаційно-комунікативне середовище, у якому успішно співіснують усний і письмовий варіанти мови з різною жанрово-стилістичною спрямованістю”.

Адекватний переклад будь-якого тексту ЗМІ має на увазі вірну передачу засобами іншої мови не тільки фактичного і суто інформативного змісту тексту, але і його комунікативно/функціональної спрямованості.

Всебічне вивчення проблем перекладу мови в ЗМІ є одним з актуальних завдань сучасних мовознавчих, психо- та соціолінгвістичних, лінгводидактичних студій.

На сучасному етапі активізації державотворчих процесів у демократичному руслі, велика увага приділяється лінгвістичному аспектові діяльності засобів масової інформації, зокрема, електронних ЗМІ.

Тому тема даної роботи на сьогоднішній день є актуальною і цікавою.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?