Реферат «Нормативна база бухгалтера», 2008 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 18.02.2009 13:30 · від irishka · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1.Поняття нормативної бази бухгалтера. 2.Класифікація нормативних документів з регулювання бухгалтерського обліку. 3.Зовнішня нормативна база бухгалтера. 4.Внутрішня нормативна база бухгалтера. 5.Значення нормативної бази для бухгалтера. Висновки Список використаних джерел

Висновок

Отже, на основі вище сказаного можна зробити висновок, що бухгалтерський облік спирається на широку законодавчу базу, яка регулює діяльність підприємства. Нормативна база – це відповідні закони, постанови, накази, інструкції, положення, методичні матеріали з обліку та звітності, з оподаткування, національні положення (стандарти) бухгалтерського обліку та національні нормативи обліку відповідні закони які використовуються у бухгалтерії.

Бухгалтерський облік є однією з найважливіших складових в системі управління, недосконалі форми і методи якої можуть уповільнити розвиток економіки. Тому в Україні необхідно протягом короткого терміну забезпечити наявність бухгалтерів, які зможуть обслуговувати ринкову економіку, здатних приймати рішення на основі глибокого розуміння основних економічних явищ.

Враховуючи історичні, соціальні та економічні особливості розвитку України, доцільним є запровадження державного регулювання і встановлення єдиних методологічних засад обліку. В той же час такі заходи повинні будуватися на оновлених основах – через чітке дотримання всіма суб’єктами господарювання вимог нормативних актів, що формують українську систему бухгалтерського законодавства. Формування в системі бухгалтерського обліку якісної інформації в значній мірі залежить від того, наскільки швидко практикуючі бухгалтери усвідомлять можливості, надані їм новими нормативними документами. Чим швидше бухгалтер усвідомить, що він – не просто реєстратор фактів господарського життя, тим більш швидкими темпами відбудуться реформи в галузі обліку. Серед проблем, які стоять перед практиками, однією з головних є проблема вибору. Діючі нормативні документи вже надають можливість вибору тих чи інших процедур, а це повністю суперечить традиції визначеності і суворого дотримання інструкцій.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?