Реферат «Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні», 2005 рік

З предмету Техніка, технології · додано 16.02.2009 12:33 · від Андрій · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Умови виконання процесу 1.1. Умови обробки деталі 1.2. Умови орієнтування деталі 1.3. Вибір технологічних баз 1.4. Обґрунтування вибору обладнання 1.5. Режим обробки 2. Опис процесу 2.1. Схеми орієнтаці при завантаженні та орієнтуванні 2.2. Опис процесу базування деталей при обробці та видалення після обробки 3. Системи сил 3.1. Системи сил при оріентуванні 3.2. Системи сил при подачі деталі в зону обробки 3.3. Системи сил при базуванні та обробці 3.4. Системи сил при видалення деталі з зони обробки 4. Компоновка установки 4.1. Схема компоновки елементів 4.2. Циклограма роботи елементів автоматизованої системи 4.3. Опис взаємодії елементів 5. Вимоги до точності 5.1. Розмірні зв’язки, діючі в прцесі обробки 5.2. Вимоги до точності орієнтуючих та завантажувальних пристроїв 5.3. Вимоги до точності верстатних пристроїв 6. Технічне завдання 7. Висновки Література

Висновок

В ході виконання даної розрахунково - графічної роботи я розробив автоматизовану систему оброки різі М8х1 – 6Н.

Виходячи з умов сучасного науково технічного розвитку, а також з точки зору економічності дана автоматизована система обробки недоцільна і протримається недовго серед конкурентно здатної продукції, оскільки має багато недоліків зокрема таких як подвійна орієнтація, що веде до збільшення пристроїв орієнтування.

Дешевше замість кишенькового бункера та пристрою вторинної орієнтації використовувати магазинний завантажувальний пристрій, що дасть можливість подавати заготовки одразу до зони обробки, що в свою чергу збільшить продуктивність.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення