Курсова робота «Складання, розгляд і затвердження кошторису у закладах освіти на матеріалах Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №21», 2009 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 13.02.2009 19:59 · від GIG · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 1. Теоретико – правові засади організації бухгалтерського обліку в бюджетних установах 6 1.1. Бюджетні установи та правові засади їх діяльності6 1.2. Планування видатків на загальну середню освіту 11 2. Економічний зміст кошторису – як основного планового документу Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №21 15 2.1. Організаційно-правова характеристика Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №21 15 2.2. Складання проектів кошторису у закладі освіти 19 2.3. Затвердження кошторису бюджетної установи та його виконання 20 3. Пропозиції щодо удосконалення складання та виконання кошторису 26 Висновки 28 Список використаних джерел 30

Висновок

Написавши дану курсову роботу на тему «Складання, розгляд і затвердження кошторису у закладах освіти на матеріалах Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №21» ми провели глибоке дослідження складання кошторису – основного планового документу бюджетної установи, розкрили порядок складання проектів кошторисів, його затвердження та основні вимоги до його виконання.

У роботі опрацьовано і узагальнено теоретичний матеріал про бюджетні установи та правові засади їх діяльності, проаналізовано практичний матеріал відповідно до теми і плану курсової роботи, під час написання якої виявлено, що процес надходження і витрачання бюджетних коштів здійснюється згідно вимог чинного законодавства.

В другому розділі курсової роботи досліджено організаційно-правову характеристику школи, проаналізовано склад, структуру плану використання коштів по загальному та спеціальному фонді, розкрито та проаналізовано порядок складання проектів кошторису установи, обґрунтовано затвердження та виконання кошторису школи на певний період. Розкрито порядок здійснення контролю за надходженням і використанням бюджетних коштів, який покладено на Державне казначейство.

Аналізуючи склад та структуру плану використання бюджетних коштів по загальному та спеціальному фонду Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №21у 2008році, слід відмітити, що звичайно школа потребує більшого фінансування з місцевого бюджету, особливо на збільшення видатків на заробітну плату, предмети постачання і матеріалів, виділити кошти на капітальні видатки за КЕКВ 3231- капітальний ремонт. Проте через недостатнє фінансування з бюджету установі необхідно розширювати ряд платних послуг, для поповнення доходів по спеціальному фонду, щоб не зазнати важкого фінансового становища.

Також було внесено пропозицію щодо запровадження системи “1С –Бухгалтерія “, яка є універсальною бухгалтерською програмою.

Отже, виконавши всі завдання курсової роботи, слід підкреслити, що дана тема є досить актуальною тому, що на сьогодні фінансування всіх бюджетних установ носить кошторисний характер та цільове використання бюджетних асигнувань, яке заплановано та розподілено в основному плановому документі – кошторисі доходів та видатків бюджетної установи.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали