Курсова робота «Прибуток від інвестиційної діяльності», 2005 рік

З предмету Фінанси підприємства · додано 13.02.2009 18:32 · від Denya · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Теоретичні аспекти прибутку та інвестиційної діяльності підприємств 5 1.1. Характеристика прибутку та його економічний зміст 5 1.2. Управління прибутком 9 1.3. Сутність інвестиційної діяльності підприємства 11 Розділ 2. Аналіз прибутку як головного джерела інвестиційної діяльності на прикладі підприємства ТОВ „Хімволокно”14 2.1. Аналіз рівня фінансових результатів підприємства 14 2.2. Аналіз використання та формування прибутку підприємства 18 Розділ 3. Шляхи активізації прибутку та інвестиційної діяльності підприємств в Україні 23 3.1. Напрями підвищення активізації прибутку на підприємстві 23 3.2. Шляхи підвищення інвестиційної діяльності на підприємстві 28 Висновки 38 Список використаних джерел 40 Додатки 42

Висновок

Розглянута вище тема функціонування прибутку і інвестиційної діяльності в період розвитку економічної інфраструктура України. Прибуток в ринковій економіці використовується як найважливіший інструмент державного регулювання діяльності суб'єктів господарювання.

Взагалі прибуток необхідний для подальшого розвитку потужностей підприємств, розширенню асортименту товарів, що випускаються, і зниженню витрат на їх отримання шляхом поліпшення технологічних процесів, застосування нового устаткування, залученню висококваліфікованої робочої сили і фахівців Зрештою максимізуя прибутки які одержуються підприємствами, та підвищення інвестиційної діяльності підприємства веде до стабілізації економічної ситуації на Україні і сприяє оздоровленню економіки.

Висвітлення сутності прибутку та інвестиційної діяльності, особливостей формування, розподілу і використання прибутку, а також обґрунтування напрямків удосконалення інвестиційної діяльності у підприємництві в Україні дозволяють зробити наступні висновки.

Роль прибутку підприємства в умовах ринкової економіки полягає в наступному:

- головний захисний механізм від загрози банкрутства підприємства;

- головна мета підприємницької діяльності;

- база економічного розвитку держави;

- найважливіше джерело задоволення соціальних потреб суспільства;

- критерій ефективності конкретної діяльності;

- основне внутрішнє джерело формування фінансових ресурсів, що забезпечують розвиток підприємства, головне джерело підвищення інвестиційної діяльності.

Управління прибутком спрямоване на забезпечення максимізації добробуту власників підприємства, а також на гармонізацію інтересів власників з інтересами держави і персоналу підприємства. Для досягнення вищесказаного в систем управління прибутком підприємства необхідно:

- розробити цілеспрямовану комплексну політику управління прибутком підприємства;

- створити організаційну структуру, що забезпечить прийняття та реалізацію управлінських рішень по формуванню та використанню прибутку на різних рівнях;

- сформувати ефективну інформаційну систему, що забезпечить обґрунтування альтернативних варіантів управлінських рішень;

- зробити аналіз різних аспектів формування та використання прибутку та підвищить рентабельність;

- впровадити ефективний контроль за прийнятими рішеннями в області формування та використання прибутку.

Залучення інвестицій для розширення і оновлення виробничої бази підприємства дозволить збільшити асортимент і номенклатуру товарів і послуг, розширити географію збуту товарів і послуг, поліпшити їх якість, зменшити витрати на їх виробництво, і тим самим збільшити прибуток, що позитивно вплине на економічний стан підприємства.

Одним із шляхів збільшення прибутку та підвищення інвестиційної діяльності підприємства є покращення податкової політики держави. При зменшенні податкових ставок у підприємства залишалося б більшість коштів для його розвитку, тим самим з покращенням економічного стану окремо взятого підприємства збільшувався б прибуток, а відповідно до бюджету надходило б більше коштів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення