Курсова робота «Характеристика й особливості розвитку Харківської області», 2007 рік

З предмету Економіка · додано 12.02.2009 17:41 · від Julia · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Жослідження економіко-географічного положення та природно-ресурсного потенціалу харківської області 1.1. Адміністративний склад області 1.2. Особливості географічного положення області та його вплив на економічний потенціал 1.3. Коротка економічна оцінка природних умов та корисних копалин 2. Аналіз демографічної ситуації харківської області 2.1. Аналіз тенденцій динаміки чисельності на населення області 2.2. Характеристика трудових ресурсів області 3. Дослідження місця харківської області у господарському комплексі україни 3.1. Характеристика основних напрямків розвитку промисловості області 3.2. Визначення рівня розвитку сільськогосподарського виробництва 3.3. Визначення ролі і місця області на економічній карті країни 3.4. Проблеми та основні тенденції подальшого розвитку економіки області. 4. Дослідження екологічної ситуації в харківській області 4.1. Загальна характеристика екологічної ситуації в області 4.2. Напрями поліпшення екологічної ситуації в області. Висновки Додатки Список виконаної літератури

Висновок

На мою думку, Харківська область знаходиться на достатньому рівні розвитку. У нашої області є перспективи подальшого економічного піднесення. Але є багато перешкод на цьому складному шляху. Насамперед в Харківській області спостерігається зменшення чисельності населення. Це пояснюється великою смертністю та низькою народжуваністю. По-друге не втішаючи своїми показниками екологічна ситуація, яка може привести до дуже складних наслідків.

Харківська область знаходиться на достатньо високому економічному рівні в Україні (промисловість розвинена краще, ніж сільське господарство) та має гарні перспективи в подальшому розвитку багатьох сфер промисловості. Але не треба забувати про охорону оточуючого середовища, тому що це майбутнє наше і наших дітей.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали