Курсова робота «Аналіз комплексних витрат», 2007 рік

З предмету Аналіз господарської діяльності · додано 11.02.2009 19:06 · від Мусичка · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ I. Теоретична частина: 1)Економічна суть, поняття комплексних витрат, чи їх значення в діяльності підприємства. 2)Основні завдання аналізу комплексних витрат, інформаційна база та методи проведення. II. Практична частина: 1)Аналіз динаміки витрат на обслуговування виробництва та керування підприємством, порівняно з темпами зміни обсягу продукції. 2)Аналіз витрат на отримання й використання обладнання. 3)Аналіз витрат на брак і витрат від браку. Висновки. Список використаної літератури. Додатки.

Висновок

Провівши аналіз комплексних витрат, на підприємстві, ми пабачили, що обсяг товарної продукції зменшився, на це вплинуло 5 факторів: зменшились витрати на утримання та використання обладнання, зросли загальновиробничі витрати, зменшились витрати на утримання і використання обладнання на 1грн. продукції, зменшились загальновиробничі витрати на 1грн. продукції.

Підприємство понесло перевитрати на обслуговування виробництва, а саме по таким статтям: на експлуатацію обладнання, на внутрішньогосподарське переміщення вантажів, на утпимання цехового персоналу, непродуктивні витрати.

Зросли витрати на брак та від браку: збільшилась кількість остаточно забракованих виробів, збільшились витрати на виправлення браку, зросла вартість браку за ціною використання, зросли суми утримані від осіб винуватців браку, витрати від браку і зменшились суми стягнуті з постачальників за недоброякісні матеріали.

Така ситуація, на підприємстів, свідчить про недоліки в організації його управління.

Для покращення покращення діяльності підприємства нелбхідно збільшити витрати на обслуговування підприємства та його керування, зменшити витрати на утримання та використання обладнаня, витрати на брак та витрати від браку, тобто довести всі витрати до планового рівня.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення