Курсова робота «Облік основних засобів у санаторії "Турія"», 2007 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 11.02.2009 18:57 · від Мусичка · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Економіко-організаційна характеристика підприємства. 2. Розгляд нормативно-правових актів. 3. Визначення, класифікація основних засобів та малоцінних необоротних матеріальних активів. 4. Документування операцій з надходження, руху основних засобів та малоцінних необоротних матеріальних активів. 5. Джерела надходження та оцінка необоротних активів. 6. Облік робіт, пов’язаних з використанням основних засобів та малоцінних необоротних матеріальних активів. 7. Облік переоцінки та зносу. 8. Особливості обліку малоцінних необоротних матеріальних активів. Висновок.

Висновок

Підприємство – Волинський обласний санаторій матері і дитини „Турія” веде бухгадтрський облік згідно чинного законодавства України. Облік необоротних матеріальних активів здійснюється відповідно до П(с)БО 7. Надходження та рух основних засобів на підприємстві незначний, майже непомітний, на відміну від малоцінних необоротних матеріальних активів.

Облік активів в санаторії „Турія” запущений напротязі незначного періоду – напротязі року. Така ситуація виникла в результаті нестачі працівників в бухгалтерії.

Робочий персонал часто міняється, до цього призводить низька оплата праці та значні затримки по її виплаті.

Проаналізувавши баланс підприємства та звіт про фінансьві результати я побачила жахливу ситуацію – воно є збитковим. До цього призвело те, що дана організація немає джерела постійного прибутку. Санаторій „Турія” покращує своє становище в період із червня місяця по листопад – це є час коли в ньому перебувають на відпочинку та лікуванні діти і дорослі.

Вивчивши ситуацію за перші квартали двох років я з’ясувала, що дана організація не є прибутковою, воно перебуває у кризовому фінансовому стані, тобто на межі банкруцтва.

Ретельніше слідкувати за роботою підлеглих. Заохочувати працівників підвищенням заробітної плати, преміями, надбавками, просуванням по службовій драбині для того, щоб вони сумлінніше виконували свої обов’язки.

Для покращення ситуації на підприємстві необхідно знайти таку діяльність, яка б приносила постійні прибутки у період коли немає відпочиваючих.

Заключити договори з іноземними країнами для відпочинку і лікування їхнії громадян у нашоиу санаторії. Це дало б можливвість залучення іноземних інвестицій для розвитку та покращення стану в санаторії „Турія”.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення