Реферат «Звіт про рух грошових коштів», 2005 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 11.02.2009 17:55 · від olha · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Поняття та основні складові звіту про рух грошових коштів 5 2. Послідовність складання звіту 8 2.1. Рух коштів в результаті операційної діяльності 8 2.2. Рух грошових коштів від інвестиційної діяльності 12 2.3. Рух грошових коштів в результаті фінансової діяльності 14 3. Проблеми, які виникають в процесі складання звіту 17 Висновки 21 Список використаної літератури 22 Додатки 23

Висновок

Підсумовуючи результати проведеного дослідження з проблеми методики складання звіту про рух грошових коштів можна зробити наступні висновки, констатувати деякі факти та запропонувати окремі рекомендації:

1. Інформація, яку ми одержуємо в результаті складання Звіту про рух грошових дає можливість оцінити:

зміни в активах підприємства;

фінансовий стан підприємства (ліквідність, стійкість, платоспроможність);

маневреність з грошовими коштами;

планування використання грошових коштів;

достовірність складання Балансу та Звіту про фінансові результати.

2.Звіт про рух грошових коштів дозволяє відстежувати грошові потоки, які не можливо простежити при розрахунках фінансових результатів. Це амортизація, капітальні витрати, податки, штрафи, заборгованість, займи та авансові внески. В умовах інфляції та кризи неплатежів керівництво грошовими потоками є найбільш актуальною задачею в управлінні фінансами

3. При коректуванні поточних зобов’язань необхідно пам’ятати про господарські операції по передачі необоротних активів інвестицій, помилки попередніх звітних періодів.

Таким чином при заповненні Звіту про рух грошових коштів необхідно не тільки використовувати загальну таблицю заповнення, а і пам’ятати про коректування.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення