Реферат «Розвиток страхової справи на Закарпатті», 2003 рік

З предмету Страхування · додано 11.02.2009 17:48 · від olha · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Початковий етап розвитку страхової справи. Діяльність перших страховиків 4 2. Особливості страхування робітників в 30-ті рр. XX ст 8 3. Страхування в період існування СРСР та в наш час 11 Висновки 13 Список використаної літератури 14

Висновок

Закарпаття через своє географічне розташування завжди тяжіло до спілкування з Європейською культурою, а імперське та чехословацьке минуле краю залишило у спадок його жителям традиції, співвідносні із захисним способом мислення. Страхування, як єдиний у своєму роді засіб захисту процесу накопичення матеріальних благ, актуальний для будь-якого цивілізованого суспільство. Для європейської людини в індустріальну епоху (кінець XIX - перша половина XX ст.) страхування з галузі економіки перетворилося на частину світогляду. Закарпаття аж до 1944 р. органічно належало до європейського культурного простору, і тому страхування тут історично має добрі передумови для розвитку. Інша річ, що дискредитована інфляційними процесами початку 90-х років ідея втратила частину авторитету. Проте, аналізуючи тривалий час становлення страхування на Закарпатті, стає зрозуміло: цих труднощів хоча й неможливо уникнути, проте їх можна побороти.

Місцевий історичний досвід страхування становить інтерес не лише для спеціалістів відповідної сфери підприємництва, адже страхування не тільки економічний показник, це ще й індикатор розвитку культури та ступеня цивілізованості суспільства.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали