Реферат «Моніторинг інвестиційних проектів», 2008 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 11.02.2009 17:29 · від olha · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Сутність та види моніторингу 2. Механізм маркетингового моніторингу 3. Фінансовий та технічний моніторинг 4. Напрямки здійснення моніторингу Висновки Перелік посилань

Висновок

На підставі опрацьованих літературних джерел, статистичної та звітної інформації, власних досліджень та міркувань можна зробити наступні висновки:

1. Механізм проведення постійного нагляду та контролю за процесом освоєння інвестицій називається моніторингом інвестиційних проектів. Виділяють 3 види моніторингу: фінансовий, маркетинговий та технічний. Маркетинговий моніторинг проводиться з метою забезпечення своєчасних поставок на будову матеріально-технічних ресурсів і його здійснюють ті учасники, на яких покладені обов'язки у контрактах по матеріально-технічному забезпеченню будівель.

Фінансовий моніторинг проводиться інвестором, замовником, фірмою-девелопером за його дорученням, а також іншими учасниками проекту на першому етапі освоєння інвестицій (проектування та будівництво). За умов в Україні оціка виконання річної програми може проводитися по місцях відповідно до прийнятого порядку розрахунків за виконані будівельно-монтажні роботи. Під постійне спостереження підпадають поелементно вироблені витрати, оренда або закупівля земельної ділянки. Моніторинг здійснюється у розрізі використання джерел фінансування: власних, запозичених або залучених коштів.

Технічний моніторинг, крім інвестора та його представників, здійснюють звичайно генпроектувальник, інші проектувальники - в рамках авторського нагляду. Даний вид моніторингу проводився з метою забезпечення відповідальності об'ємно-планувальних та конструктивних рішень, технічних умов.

2.Завдання моніторингу полягає у своєчасному виявленні ознак зниження ефективності проекту (або відхилень від плану виконання робіт) і реалізації заходів для відновлення планового процесу (показників) реалізації проекту.

3.Моніторинг передбачає створення спеціальної інформативної системи збирання та обробки інформації і прийняття рішень:

- добір ключових сфер для відстеження виконання робіт за проектом (проектами) або його етапами;

- вибір необхідного інтервалу періодичності побудови узагальненої оцінки виконання робіт;

- побудова ієрархічної системи сигнальних показників, що характеризують найважливіші моменти функціонування кожної вибраної для спостереження сфери проекту;

- створення алгоритмів розрахунку узагальнених оцінок на основі даних про поточний рівень сигнальних показників;

- аналіз загальної ситуації на основі комплексу отриманих агрегованих оцінок;

- прийняття рішення щодо коригування планів і роботи менеджерів для ліквідації відхилень від діючих планів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення